نمایشگاه داروسازی CPHI WORLDWIDE 2022 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه داروسازی CPHI WORLDWIDE 2022 آلمان

نمایشگاه داروسازی CPHI WORLDWIDE 2022 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه CPHI رویدادی سالانه درباره مواد دارویی است . نمایشگاه CPHI WORLDWIDE در فرانکفورت و به صورت حضوری و  آنلاین برگزار میشود . بزرگترین رویداد بین المللی صنعت دارو بازگشته است! در سال ۲۰۲۲، نمایشگاه CPhI Worldwide به نمایشگاه CPHI Frankfurt تبدیل خواهد شد: یک رویداد ۳ روزه که به صورت حضوری و آنلاین هر دو برگزار می شود. این مدل ترکیبی بهترین عناصر نمایش سنتی ما را با ویژگی‌های تعاملی آنلاین ترکیب می‌کند تا به شما کمک کند از تجربه CPHI خود نهایت استفاده را ببرید! علاوه بر تاریخ ها در فرانکفورت، رویداد ما به صورت آنلاین در مدت زمان طولانی برگزار می شود و به شما این امکان را می دهد که در زمان و نحوه انجام آن به شما امکان اتصال، شبکه، یادگیری و انجام تجارت را داشته باشید.

رویداد CPHI  قلب داروسازی ! CPHI تغییر نام داد! در حالی که نام ما کاملاً جدید است، ما به ارائه خدمات مشابه ادامه خواهیم داد و شما را در قلب داروسازی قرار می دهیم و به شما کمک می کنیم تا ارتباط برقرار کنید، جامعه خود را رشد دهید و فرصت های تجاری جدید را پیدا کنید. پس از بازخورد شما، نام تجاری مجدد به شما کمک می کند تا از پیشنهادات گسترده ما استفاده کنید و از راه حلی واضح تر، مرتبط تر و جامع تر بهره مند شوید. شما می توانید با تکیه بر رویکرد حرفه ای و شفاف ما خدماتی را در تمام طول سال، حضوری و آنلاین به شما ارائه دهیم که برای کسب و کار شما منطقی است. ما به ایجاد ارتباطات طولانی مدت ادامه خواهیم داد و جامعه خود را الهام بخش می کنیم تا رشد کسب و کارتان را ۳۶۵ روز در سال داشته باشید، اما اکنون در یک محیط جامع تر و توانمندتر این رویداد برقرار خواهد بود.
از غرفه داران نمایشگاه CPHI WORLDWIDE بشنوید : وقتی همه چیز را زیر یک سقف پیدا می کنید، در واقع می توانید (به CPhI Worldwide) بیایید و ببینید همه چیز زیر یک سقف چه معنایی دارد. ایده این رویداد این است که پایه را لمس کنم، با ارتباطاتی که در حال حاضر دارم ارتباط عمیق تری برقرار کنم و کسب و کار جدیدی پیدا کنم.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تحصیلی آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی آلمان مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه داروسازی CPHI WORLDWIDE 2022 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه داروسازی CPHI WORLDWIDE 2022 آلمان
    • نمایشگاه داروسازی CPHI WORLDWIDE 2022 آلمان
    • نمایشگاه داروسازی CPHI WORLDWIDE 2022 آلمان