نمایشگاه خودروهای الکتریکی SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC 2023 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه خودروهای الکتریکی SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC 2023 کانادا

نمایشگاه خودروهای الکتریکی SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC 2023 کانادا
۰
(۰)

نمایشگاه خودروهای الکتریکی شهر کبک کشور کانادا سالانه در کبک سیتی برگزار میشود . نمایشگاه SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC که با مخفف QEVS نیز معروف است در ۱۵، ۱۶ و ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۳ در Centre de foires de Québec برای سری چهارم برگزار خواهد شد .
موفقیتی بزرگ برای سومین دوره نمایشگاه خودروهای الکتریکی کبک رخ داد امار زیر نشانه ان است :

۹۳۴۶ شرکت کننده از سومین دوره بازدید کردند!
۱۴۷۱ تست جاده توسط ۳۵ خودرو در محل انجام شد
بیش از ۲۵۰۰ تست درایوهای سرپوشیده با استفاده از دوچرخه های الکترونیکی، اسکوترهای الکترونیکی، تریسیل های الکترونیکی، هاوربردها و…
۳۵ کنفرانس
۵۶ غرفه دار
پوشش عظیم رسانه های محلی و ملی

سومین نسخه از نمایشگاه خودروهای الکتریکی کبک که توسط iA Dealer Services با همکاری Scotiabank ارائه شد، با موفقیت بزرگی همراه بود. در مجموع، بیش از ۹۳۴۶ نفر از درهای ExpoCité عبور کردند تا همه چیز مربوط به برقی شدن حمل و نقل را یاد بگیرند، امتحان کنند و مقایسه کنند.

در طول تعطیلات آخر هفته، بازدیدکنندگان نه تنها در مورد وسایل نقلیه ارائه شده توسط تولید کنندگان مختلف، بلکه همچنین در مورد راه حل های شارژ خانگی قابل نصب، و روش های مختلف حمل و نقل الکتریکی اطلاعات کسب کردند. مانند دوچرخه، موتورسیکلت یا حتی اسکوتر که اکنون در دسترس عموم قرار دارد.

محبوبیت زیاد درایوهای تست رایگان
تست جاده در تمام آخر هفته محبوب بود! در واقع، ۱۴۷۱ تست جاده ای توسط بازدیدکنندگان مجذوب ۳۵ خودروی حاضر در محل انجام شد. «نمایش خودروهای الکتریکی کبک برای بازدیدکنندگانی که مایل به دیدن و آزمایش رانندگی با خودروهای الکتریکی موجود در بازار بودند، ضروری بود. چارلز دروین، مدیر عامل شرکت موبیلیس و یکی از مروج نمایشگاه خودروهای الکتریکی کبک، می‌گوید: آن‌ها توانستند مدل‌ها را با هم مقایسه کنند و ایده‌شان را در مورد وسیله نقلیه‌ای که به بهترین شکل نیازهایشان را برآورده می‌کند، دریافت کنند.

علاوه بر آزمایش‌های جاده‌ای، بازدیدکنندگان می‌توانستند در اطراف مسیر سرپوشیده که برای لذت بردن از بازدیدکنندگان طراحی شده بود، قدم بزنند و دوچرخه‌ها، اسکوترها و موتورسیکلت‌های کوچک را امتحان کنند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، ويزای نمايشگاهی کانادا ، تور نمايشگاهی کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزاي تجاري کانادا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه کانادا مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه خودروهای الکتریکی SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC 2023 کانادا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه خودروهای الکتریکی SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC 2023 کانادا
  • نمایشگاه خودروهای الکتریکی SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC 2023 کانادا
  • نمایشگاه خودروهای الکتریکی SALON DU VÉHICULE ÉLECTRIQUE DE QUÉBEC 2023 کانادا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • SVEM (Salon du véhicule électrique de Montréal)