نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان

نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان
۰
(۰)

نمایشگاه XENIA اختصاص داده شده به موضوعات زیرساخت های هتل ها و خدمات گردشگری در یونان که در شهر آتن در نوامبر ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد .نمایشگاه Xenia از سال ۱۹۶۹ زمانی که برای اولین بار برگزار شد در نمایشگاه تاریخی Zappeion Megaron Hall آتن، به طور قابل توجهی به بهبود زیرساخت های هتل و خدمات گردشگری در یونان کمک کرده است. این نمایشگاه در کنار گردشگری یونان به عنوان پیشگام در سازماندهی رویدادهای خاص و اجرای شیوه های نمایشگاهی نوین توسعه یافت . تجدید برگزاری XENIA، یک نمایشگاه که بیش از ۳۰ سال است که برای نمایندگان صنایع گردشگری یونان برگزار می شود در زمانی که گردشگری یونان به سرعت در حال توسعه است و نیاز به زیرساخت های ارتقا یافته و خدمات در حال رشد دارد کاملا مناسب به نظر می رسد . حرفه ای ها و شرکت هایی که از فعال ترین های بخش اقتصاد یونان هستند از شرکت کنندگان این رویداد هستند . XENIA یک نمایشگاه حقوقی است که به طور انحصاری برای هتلداران و متخصصان صنعت هتل های بزرگتر هدف می باشد . حرفه ای های بخش های هتل ها و اقامتگاه های کوچک نیز این فرصت را دارند تا با شرکت های برجسته ارائه تجهیزات هتل، راه حل های فناوری و خدمات آنلاین، شرکت های متخصص در ساخت و ساز، نوسازی و صرفه جویی در انرژی و همچنین تامین کنندگان صنایع غذایی وارد مذاکره و گفتگو شوند . شرکت هایی که در Xenia شرکت می کنند تمام محصولات و خدمات مربوط به ساخت و ساز، نوسازی، دکوراسیون، تجهیزات و تامین هتل ها، خوابگاه ها، اتاق ها و کمپینگ را پوشش می دهند. دسته های اصلی نمایشگاه عبارتند از: ساخت و ساز – دکوراسیون – انرژی – اتوماسیون، تجهیزات هتل، ماشین آلات و تجهیزات آشپزخانه، غذا و نوشیدنی، تکنولوژی دیجیتال. این نمایشگاه به عنوان یک پلت فرم قابل توجه نوآوری و توسعه برای صنعت هتلداری، از طریق رویدادهای تخصصی ویژه هتل ها و سازه های هتلی Digi (سمینارها، کلاس ها، بحث های باز)، هدف قرار دادن هر نوع بازدید کننده خاص، با هدف ارائه و نمایش آخرین روند در ساخت و ساز و دکوراسیون، پیشرفت های فن آوری در مورد قابلیت هر فضا، بلکه جنبه های آموزشی مربوط به آخرین برنامه های کاربردی وب و محیط دیجیتال است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور یونان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت یونان ، ويزای نمايشگاهی یونان ، تور نمايشگاهی یونان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های یونان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

پکيج ويزا شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد

    • نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان
    • نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان
    • نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان
    • نمایشگاه خدمات هتلداری و گردشگری XENIA 2018 یونان