ویزای نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافتی CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافتی CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان

نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافتی CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه و کنگره بین المللی نظافت، مدیریت و خدمات دوسالی یکبار در شهر برلین آلمان برگزار می گردد . رویداد CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES موفق ترین پلتفرم صنعتی برای نظافت و بهداشت اروپاست ، ما به عنوان یک بستر بین المللی برای نظافت و بهداشت دارای سخنرانی ها و بحث های عملی گرا برای همه گروه های هدف در صنعت بهداشت و نظافت هستیم و آنها را ارائه می دهیم. مروری بر بازار ، نوآوری ها و وضعیت دانش فعلی برای تجارت روزانه شما گزینه منسبی است. توماس دیتریش ، رئیس WFBSC و استاد ملی اتحادیه صنف فدرال تجاری تمیزکاری (BIV) میگوید: “در طی همه گیری ویروس کرونا ، آگاهی عمومی در مورد موضوعات مربوط به نظافت و بهداشت رشد کرده است. در مبارزه با Covid-19 ، سیاست گذاران و مدیران تشخیص داده اند که این تجارت در آلمان برای اقتصاد بسیار مهم است. 

CMS برلین موفق ترین بستر صنعتی نظافت و بهداشت اروپاست. جایی است که کل متخصصین در سال ۲۰۲۱  با هم دیدار می کنند.  این رویداد از ۲۱ تا ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ در محل نمایشگاه بین المللی برلین برگزار میشود و نمای کاملی از محصولات ، سیستم ها و فرآیندهای مربوط به تمام فناوری های نظافت در ابعاد تجاری را در بازار ارائه می دهد. تمرکز نمایشگاه صنعت بر نوآوری ها و پیشرفت های فنی بیشتر در ماشین آلات و تجهیزات نظافت و همچنین عوامل تمیز کردن ، مراقبت و ضد عفونی است. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافت CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافتی CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان
    • نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافتی CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان
    • نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافتی CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان
    • نمایشگاه مدیریت و خدمات نظافتی CMS CLEANING. MANAGEMENT. SERVICES 2021 آلمان