ویزای نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان

نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
۰
(۰)

AERO نمایشگاه بین المللی حمل و نقل هوایی است که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه AERO در سال ۲۰۲۰ در شهر فریدریشسهافن  در ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان برگزار خواهد شد .  AERO Friedrichshafen جایی است که صنعت حمل و نقل هوایی عمومی در حال توسعه است . با بیش از ۶۰۰ غرفه دار از ۳۵ کشور ، ۳۳۰۰۰ بازدید کننده و ۶۰۰ روزنامه نگار از سراسر جهان ، AERO Friedrichshafen مهمترین نشست سالانه دنیا برای جامعه صنعت هوایی است. شرکت هایی از سراسر دنیا محصولات و نوآوری های خود را در مرکز نمایشگاهی جدید فریدریشافن ارائه می دهند. این موارد شامل هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای فوق سبک ، هواپیماهای پیستونی تک و دوقلو ، هواپیماهای دارای درایوهای برقی ، هلیکوپترها ، جت های تجاری و تعمیر هواپیما و نگهداری آن می باشد. نمایشگاه برتر تجاری AERO برای حمل و نقل هوایی عمومی امسال بیست و هشتمین سالگرد خود را جشن می گیرد. AERO Friedrichshafen برای اولین بار با برخی از غرفه داران بخش حمل و نقل هوایی شروع شد که به عنوان بخشی از نمایشگاه پارا گلایدرها را ارائه می دهند.  در سال ۲۰۰۲ ، فریدریشافن به سمت امکانات جدید خود درست در کنار فرودگاه حرکت کرد  و این باعث تقویت چشمگیر رشد و توسعه مداوم AERO در سری نمایشگاه های تجاری پیشرو در جهان در مورد نوآوری های هواپیمایی عمومی شد.

علاوه بر تصمیم گیرندگان اصلی و رهبران این صنعت ، هزاران نفر از علاقه مندان به حمل و نقل هوایی در نمایشگاه AERO شرکت می کنند. به عنوان یک پیشرو و نیروی محرکه در صنعت ، AERO طیف کاملی از حمل و نقل هوایی عمومی و رویدادهای زیادی را ارائه می دهد. AERO در ۴ روز از۱ تا ۴ آوریل برگزار خواهد شد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، اخذ ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری آلمان ، تورهای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان
  • نمایشگاه حمل و نقل هوایی AERO 2020 آلمان