ویزای نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان

نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه BALTIC SEA PORTS & SHIPPING ، رویدادی با موضوع بنادر و حمل و نقل دریایی که حوزه دریای بالتیک برگزار میشود . نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING سالانه در لوبک شهر بندری در شمال آلمان برگزار خواهد شد . Transport Events Limited در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده که یک شرکت خدمات بین المللی با خدمات کامل است که همه جنبه های نمایشگاه بین المللی و کنفرانس های تجاری را در هر نقطه از جهان ترتیب می دهد.Transport Events Limited دارای بزرگترین بنادر سالانه کانتینری ، نمایشگاه حمل و نقل و رویدادهای تجاری و کنفرانس برای آفریقا ، جزایر اقیانوس هند ،خاورمیانه ، دریای سیاه ؛ دریای بالتیک و جنوب شرقی آسیا است که واقع در مالزی است و دفاتر نمایندگی در ایالات متحده آمریکا ، ایتالیا ، لبنان ، کامرون و قزاقستان دارد . Transport Events Limited قبلاً ۱۲۸ رویداد تجاری بین المللی را 
 از دسامبر ۲۰۱۸ ، Transport Events Limited تا به امروز ۱۲۰ رویداد در ۵۰ کشور برگزار کرده است و ما در حال برنامه ریزی برای رویدادهای جدید در سال ۲۰۲۰ هستیم.
با توجه به تشدید ویروس کرونا ، محدودیت سفر در سراسر جهان و به نفع سلامت و ایمنی همه ، ما تصمیم گرفتیم رویداد بنادر بالتیک و حمل و نقل ۲۰۲۰ را به تاریخهای تأیید شده جدید موکول کنیم. 

Baltic Ports and Shipping بزرگترین نمایشگاه و همایش سالانه بنادر با موضوعات کانتینر ، حمل و نقل در منطقه بالتیک است. نمایشگاه و کنفرانس Baltic Ports and Shipping 2020 در نزدیکی لوبک آلمان از سه شنبه ۱۵ تا پنجشنبه ۱۷ دسامبر ۲۰۲۰ در ۵ ستاره لوکس Maritim Seehotel Timmendorfer Strand برگزار می شود. این رویداد به طور کامل توسط Hans Lehmann KG پشتیبانی می شود.

این کنفرانس دو روزه ۳۵ سخنران دارد که به موضوعات ، چالش ها ، راه حل ها و نوآوری ها در عملیات بندر ، حمل و نقل ، زنجیره تأمین و استراتژی های لجستیکی می پردازند که در آن تجمع بیش از ۱۵۰ مقام ارشد دولت ، مدیران صنعت ، دانشگاهیان حضور دارند. ، مدیران ارشد مانند مدیران عامل ، مدیران کل ، کارخانه های بندر و اپراتورهای ترمینال همراه با مشاوران برجسته دریایی منطقه ، حمل و نقل ، صاحبان محموله ، واردکنندگان ، صادر کنندگان ، خطوط حمل و نقل ، حمل و نقل کالا ، شرکت های لجستیک ، ارائه دهندگان فن آوری و تأمین کنندگان خدمات از کشورها در سراسر کشور منطقه بالتیک
این فرصت تجاری برای ۳۵ غرفه دار و حامی مالی فراهم خواهد شد تا در این رویداد بزرگ سالانه نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی و کنفرانس تجاری برای منطقه بالتیک ، به صورت حضوری با نمایندگان ارتباط برقرار کنند.

ما از شما دعوت می کنیم به شهر زیبای لوبک و بزرگترین نمایشگاه و همایش سالانه بنادر کانتینر ، حمل و نقل برای منطقه بالتیک که از سه شنبه ۱۵ تا پنجشنبه ۱۷ دسامبر ۲۰۲۰ در نزدیکی لوبک آلمان برگزار می شود حضور یابید .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزا تجاری آلمان ، ویزای تضمینی آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان
    • نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان
    • نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان
    • نمایشگاه حمل و نقل دریایی BALTIC SEA PORTS & SHIPPING 2020 آلمان