ویزای نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL – THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد

نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد
۰
(۰)

نمایشگاه حمل و نقل ELMIA LASTBIL ، نمایشگاه بین المللی تجاری در بخش حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل دو سالی یکبار برگزار می گردد . رویداد ELMIA LASTBIL در سال ۲۰۲۰ در شهر  یونشوپینگ در کشور سوئد برگزار خواهد شد . صرف نظر از اینکه شما چه نوع وسیله نقلیه تجاری می خواهید تولید کنید ، بخرید ، بفروشید یا خوتدان فقط رانندگی کنید نمایشگاه Elmia Lastbil برای شما مناسب است. طی چهار روز کل صنعت حمل و نقل با هم یکجا جمع می شوند. در اینجا موضوعات جالب توجه خواهد بود و جلساتی برای معاملات تجاری واقعاً سنگین برگزار می شود. Elmia Lastbil موضوعات امروز و آینده را در مورد حمل و نقل ، توزیع و تدارکات مورد بررسی قرار خواهد داد .

Elmia Lastbil در ۱۹الی ۲۲ اوت سال ۲۰۲۰ در Elmia در Jönköping برگزار می شود و یک مکان بین المللی برای صنعت حمل و نقل است. این نمایشگاه نمایش های گسترده ، ارائه ها ، مسابقات رانندگان ، مسابقات مسابقات نوردیک ، رویدادها ، برنامه های سمینار ، مباحثات و وسایل نقلیه تجاری معلولان را در محیطی به مساحت بیش از ۷۵۰۰۰ متر مربع ارائه می دهد. غرفه داران شامل شرکت هایی با انواع محصولات و خدمات می شوند که یک شرکت حمل و نقل برای انجام کار خود نیاز دارد. در سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه ۴۱۱ غرفه دار از ۱۷ کشور و تقریبا ۳۳،۰۰۰ بازدید کننده داشته است. Elmia Lastbil تصویری همه جانبه از آنچه صنعت می تواند در قالب قطعاتی مثل شاسی ، ساخت ، لوازم جانبی ، تجهیزات و خدمات ارائه دهد ارائه می دهد . نمایشگاه ELMIA LASTBIL به طور مشترک توسط انجمن سوئدی شرکت های حمل و نقل جاده ای ، مجله تریلر و المیا AB برگزار می شود.

چه کسی به Elmia Lastbil مراجعه می کند؟
Elmia Lastbil مکان اصلی صنعت حمل و نقل است. این یک نمایشگاه تجاری است که در آن ۹۰ درصد بازدید کنندگان در بخش حمل و نقل در آن کار می کنند. دو گروه بزرگترین بازدید کننده ها تا کنون رانندگان تجاری و مدیران ارشد اجرایی / مدیران شرکت هستند. این نمایشگاه همچنین جوانان زیادی را به خود جلب می کند و چندین رویداد و موارد جالب برای آنها ترتیب داده شده است.

پنج حوزه تجاری بزرگ شرکت های حمل و نقل با تمرکز بر روی :

– کالاهای مختلط عمومی / کالاهای عمده فروشی
– ساخت و ساز و زیرساخت ها
– صنعت مهندسی / صنایع تولیدی
– حمل و نقل 
– انبار ، ترمینال ، مدیریت بار

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا سوئد و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئد ، ويزای نمايشگاه سوئد ، تور نمايشگاه سوئد ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری سوئد ، ویزای تجاری سوئد ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه سوئد مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد
    • نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد
    • نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد
    • نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد