ویزای نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان

نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه شویزن و اشنایدن ( SCHWEISSEN & SCHNEIDEN ) نمایشگاه بین المللی با موضوعات مهندسی جوش، پیوست ، برش ، روکار است که فقط چهارسالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۲۱ در شهر اِسِن یکی از شهرهای کشور آلمان برگزار می گردد .سالن های کنگره و اتاق های کنفرانس رویداد SCHWEISSEN & SCHNEIDEN ظرفیت ۷۰ تا ۱۰۰۰ نفر را دارند. 
SCHWEISSEN & SCHNEIDEN که شرکت ها را در بازار روسیه حضور می داد اینبار مس اسن اولین غرفه مشترک آلمان را در نمایشگاه جوشکاری روسی Weldexر مسکو برگزار میشد پیوند می دهد . نمایشگاه SCHWEISSEN & SCHNEIDEN ، رویداد  برتر تجای جهانی در زمینه جوشکاری و جوش است. این فرصت را به شرکت ها می دهد تا در بازارهای مهم فروش تماس های تجاری برقرار کنند. آخرین نمونه نمایشگاه تجاری جوشکاری روسی weldex از ۱۵ تا ۱۸ اکتبر با حضور بیش از ۱۸۰ شرکت و موسسه از ۱۴ کشور که محصولات و خدمات خود را در مرکز نمایشگاهی ECC Sokolniki در مسکو ارائه می دادند برگزار شد. با حمایت DVS – انجمن جوشکاری آلمان ، مسی اسن در حال سازماندهی غرفه مشترک آلمان برای اولین بار برای شرکت های آلمانی با محصولات مربوط به تمام جنبه های مربوط به موضوع جوشکاری و برش ، حمایت شده توسط وزارت امور اقتصادی فدرال و فن آوری است. 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کار آلمان ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان
  • نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان
  • نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان
  • نمایشگاه جوشکاری و برش SCHWEISSEN & SCHNEIDEN 2021 آلمان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Messe Essen GmbH