نمایشگاه جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد BIJORHCA PARIS 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد BIJORHCA PARIS 2022 فرانسه

نمایشگاه جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد BIJORHCA PARIS 2022 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی BIJORHCA PARIS شهر پاریس فرانسه با موضوعات ساعت، جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد دوبار در سال در شهر زیبای پاریس برگزار می گردد . سابقه رویداد BIJORHCA PARIS به اکتبر سال ۱۹۳۰میرسد که BOCI اولین بار “هفته جواهرات” (Bijorhca آینده) را از ۶ تا ۱۱ اکتبر در پاریس، در سالن های هتل های مدرن، با ۴۱ غرفه دار ایجاد کرد.

نمایشگاه BIJORHCA PARIS پاریس ۲ بار در سال در ماه های ژانویه و سپتامبر به مدت ۴ روز برگزار می گردد .نمایشگاه Bijorhca تنها نمایشگاه اختصاص داده شده به جواهرات، ساعت و صنایع مد است.

انتظار می رود ۴۵۰۰۰ بازدیدکننده در هر سری در Porte de Versailles وجود داشته باشند که ۷۰ درصد آنها خرده فروشان چند برند، فروشگاه داران بزرگ و خریداران تجارت الکترونیک هستند. Who’s Next در درجه اول خریداران و متخصصان مد از سراسر جهان را هدف قرار داده است. IMPACT ابتکاری است که به مد، طراحی پایدار و هر اقدام مثبتی در صنعت مد اختصاص دارد که به انتقال زیست محیطی این بخش کمک می کند ربط دارد. رویداد Traffic به راه‌حل‌ها و نوآوری‌ها برای خرده‌فروشان و برندهای مد اختصاص دارد.

برگزار کننده رویداد BIJORHCA PARIS شرکت WSN است که در ۳۰ سال گذشته نمایشگاه های حرفه ای مد را در پاریس سازماندهی کرده است. رویدادهای این شرکت عمدتاً با برندها و توزیع کنندگان در صنعت مد برگزار می شود.
WSN و تامین مالی جمعی برای پروژه مد و سبک زندگی برای شما ؟ ! WHO’S Next X ULULE Crowdfunding چیست؟
Ulule یک ابزار تامین مالی کامل است که به شما امکان می دهد وجوه مورد نیاز برای راه اندازی پروژه خود را به طور فعال و مستقل کسب کنید. چه طراح جوانی باشید که اولین مجموعه خود را راه اندازی کرده است، چه برندی شناخته شده باشید که می خواهد یک محصول جدید توسعه دهد یا یک سرویس نوآورانه که راه حل هایی برای بازار مد ارائه می دهد، هر پروژه ای می تواند با کمک سرمایه گذاری جمعی و جامعه Who’s Next موفق باشد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه، ويزاي نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ويزای تجاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاه فرانسه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد BIJORHCA PARIS 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد BIJORHCA PARIS 2022 فرانسه
    • نمایشگاه جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد BIJORHCA PARIS 2022 فرانسه
    • نمایشگاه جواهرات، لباس و لوازم جانبی مد BIJORHCA PARIS 2022 فرانسه