نمایشگاه تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند

نمایشگاه و کنفرانس تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس  نوآوری ها و تازه های تکنولوژی های صوتی و تصویری دو سالی یکبار با نام AVITA AUDIOVISUAL EXPO برگزار میشود .هِلسینکی پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور فنلاند که در زمرهٔ بهترین شهرهای دنیا از لحاظ کیفیت زندگی قرار دارد میزبانی رویداد AVITA AUDIOVISUAL در سال ۲۰۱۹ در تاریخ ۲-۳ اکتبر بر عهده دارد . نمایشگاه صوتی و تصویری Avita یک مکان ملاقات برای علاقه مندان و فعالان صنعت صوتی و تصویری کشور فنلاند است. این رویداد یک مرور کلی از فرصت های ارائه شده توسط فن آوری و خدمات AV امروزه را ارائه می دهد. این رویداد به بازدید کنندگان یک منطقه نمایشگاه جامع و جالب با آخرین اطلاعات در مورد راه حل های محصولات و خدمات و برنامه های با کیفیت بالا ارائه می دهد. این رویداد مهمترین نقطه اجتماع برای اپراتورها و کاربران در بخش سمعی و بصری فنلاند است.برنامه رویداد شامل سخنرانی های الهام بخش، جلسات آشنایی محصول و جلسات آموزشی مختلف است. AVITA AudioVisual Expo بزرگترین رویداد تجاری در بخش سمعی و بصری در شمال اروپا است. این رویداد کسانی را که در کار خود از av-devices استفاده می کنند می تواند برای خریدهایشان الهام بخش باشد .یک رویداد جامع که محصولات جدید و دریافت خدماتی از شرکت های داخلی و بین المللی AV معرفی می کند. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای فنلاند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فنلاند ، ويزای نمايشگاهی فنلاند ، تور نمايشگاهی فنلاند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فنلاند می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند
    • نمایشگاه و کنفرانس تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند
    • نمایشگاه و کنفرانس تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند
    • نمایشگاه و کنفرانس تکنولوژی های صوتی و تصویری AVITA AUDIOVISUAL EXPO 2019 فنلاند