نمایشگاه تکنولوژی مواد غذایی FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019 ایرلند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه تکنولوژی مواد غذایی FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019 ایرلند

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تکنولوژی مواد غذایی FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019 ایرلند
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی سالانه با موضوع پردازش مواد غذایی و تکنولوژی ها آن با نام FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY برگزار میشود . دوبلین پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور جمهوری ایرلند میزبانی کنفرانس و نمایشگاه بین المللی پردازش و تکنولوژی مواد غذایی را در سال ۲۰۱۹ بر عهده دارد . کمیته علمی مواد غذایی ۲۰۱۹  از شرکت کنندگان از سراسر جهان دعوت می کند تا در ۲۳ فوریه در کنفرانس بین المللی تکنولوژی های مواد غذایی و برنامه های غذائی که در تاریخ ۷ الی ۸ الی ۲۰۱۹ در دوبلین ایرلند برگزار می شود، شرکت نمایند. این کنفرانس به طور عمده بر موضوعات مختلف مربوط به فن آوری مواد غذایی، صنایع غذایی و غیره تاکید دارد. این یک کنفرانس جهانی است که ترکیبی از زمینه های مختلف، مبادله ایده ها و فعال کردن شرکت کنندگان برای درک آخرین تحولات و ایده ها در مناطق مختلف و موضوعات مختلف فناوری و پردازش غذا است. FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY به عنوان یک پلت فرم بزرگ برای بهبود دانش و مهارت ها در این زمینه از طریق تجربه های مختلف و تحقیقات ارائه می شود. همچنین کمک می کند تا دیدگاهی در مورد رشد حرفه ای و جستجوی شغلی داشته باشید. این کنفرانس شامل سخنرانی های کلیدی، پوستر و بروشور ، انجمن تحقیقات جدید و نمایشگاه ها می باشد. هدف نهایی جمع آوری دانشمندان، محققان، متخصصان، صنعتگران و محققان پژوهشی برجسته علمی است که دانش و تحقیقات خود را در مورد همه فن آوری های مواد غذایی، صنایع غذایی مورد بحث و اشتراک گذاری قرار دهند. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایرلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایرلند ، ويزای نمايشگاهی ایرلند ، تور نمايشگاهی ایرلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایرلند می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تکنولوژی مواد غذایی FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019 ایرلند
  • نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تکنولوژی مواد غذایی FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019 ایرلند
  • نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تکنولوژی مواد غذایی FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019 ایرلند
  • نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تکنولوژی مواد غذایی FOOD PROCESSING & TECHNOLOGY 2019 ایرلند
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • OMICS Group