ویزای نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند
۰
(۰)

نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل آمستردام هلند که فقط دو سالی یکبار با عنوان نمایشگاه INTERTRAFFIC AMSTERDAM برگزار میشود . رویدادی بین المللی در زمینه ترافیک و حمل و نقل که بزرگترین گردهمایی متخصصان راهنمایی و رانندگی و حمل و نقل و ترافیک در سراسر دنیا است . از ۲۱ تا ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ با ۳۰،۰۰۰ هم صئف خود ارتباط برقرار کنید. صنعت ترافیک در حال تحولات اساسی است و پیشرفت ها در یک مسیر سریع قرار دارد. آخرین راه حل های چالش های امروز را با همه کارشناسان این حوزه تجربه کنید. آخرین روندهای زیرساختی ، مدیریت ترافیک ، حمل و نقل هوشمند ، ایمنی جاده و پارکینگ ها را کشف کنید! Intertraffic Amsterdam ، نمایشگاه برتر صنعت ترافیک و حمل و نقل است. نمایشگاه Intertraffic Amsterdam از زمان راه اندازی آن در سال ۱۹۷۲ به عنوان گزینه ای برای دیدار با متخصصان از سراسر جهان تبدیل شده است. از ۲۱ تا ۲۴ آوریل سال ۲۰۲۰ ، رهبران و کارشناسان بازار دنیا در این نمایشگاه شرکت می کنند تا از پیشرفت ها در زمینه های زیرساخت ، مدیریت ترافیک ، ایمنی ، پارکینگ و حمل و نقل هوشمند آگاه شوند . شرکت های برجسته جهان و ذینفعان جدیدترین راه حل های خود را در طول نمایشگاه چهار روزه با تمرکز بر روابط فردی نشان می دهند. INTERTRAFFIC AMSTERDAM خیلی بیشتر از یک نمایشگاه ساده است . یافتن راههای جدید برای به اشتراک گذاشتن دانش و بهترین شیوه ها هرگز در دنیای فناوری ترافیک به این اندازه مهم نبوده است. این برنامه شامل جلسات دانش محور ، نمایش های زنده و جلسات چهره به چهره است. در Intertraffic Amsterdam حدود ۸۷۸ شرکت نمایشگاهی در زمینه های زیرساخت ، مدیریت ترافیک ، ایمنی ، پارکینگ و حمل و نقل هوشمند حضور دارند. غرفه داران نوآور ، تولید کنندگان ، واردکنندگان و فروشندگان محصولات و خدمات هستند که در صنعت ترافیک و حمل و نقل تقاضای زیادی دارند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای هلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت هلند ، ويزای نمايشگاه هلند ، تور نمايشگاه هلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار هلند ، ویزای تضمینی هلند ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه هلند مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند
    • نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند
    • نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند
    • نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2020 هلند