ویزای نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک

نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی آموزش GAUDEAMUS PRAHA که سالانه در شهر پراگ برگزار می گردد . GAUDEAMUS PRAHA رویدادی با دسترسی به بیش از ۱۹۰ دانشگاه و کالج و دیگر موسسات آموزشی از شهر پراگ و سراسر جمهوری چک و خارج از کشور است. در بزرگترین نمایشگاه تحصیلات کشور چک شرکت کنید . در پراگ بیش از ۱۲۰۰۰ نفر که به طور فعال پس از فارغ التحصیلی به دنبال تحصیلات بیشتر هستند ، از این نمایشگاه بازدید می کنند. هر کدام از آنها می توانند دانشجوی آینده غرفه داران موسسات نمایشگاه ما باشند.

اساس ارائه یک غرفه نمایشگاهی به شما این است که به شما امکان برقراری ارتباط موثر با بازدیدکنندگان را می دهد. همچنین با شرکت در برنامه هایی مانند سخنرانی ها یا Science از ارائه خدمات خود پشتیبانی کنید.
برای زندگی.

gaudeamus praha رویدادی است که برای دانش آموزان و دانشجویان مناسب است . آیا تصمیم دارید بعد از فارغ التحصیلی هنوز ادامه تحصیل دهید؟ Gaudeamus در پراگ یک نمای کلی به شما ارائه می دهد. نه تنها مدارس پراگ در انتظار شما هستند ، بلکه اکثر دانشگاه ها ، کالج ها ، دبیرستان ها و سایر موسسات آموزشی چک نیز در انتظار شما هستند. بیش از ۷۰ دانشگاه از خارج از کشور نیز خواهند امد !

شما بیشترین اطلاعات را در مورد مدارس در سخنرانی ها خواهید گرفت ، جایی که همه چیز را در مورد تحصیلات ، دانشکده ها ، رشته ها ، تجهیزات مدرسه و فعالیت هایی که به شما ارائه می دهند یاد خواهید گرفت.

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید کدام مدرسه را انتخاب کنید؟ نمی دانید پیش شرط کدام رشته ها را دارید؟ می توانید مستقیماً خود را در نمایشگاه امتحان کنید و بفهمید برای چه رشته هایی بیشتر مناسب هستید. مشاوران ما همچنین به شما کمک می کنند تا یک مدرسه یا دانشکده مناسب را انتخاب کنید که رشته خود را انتخاب کنید . اگر علاقه مند هستید که بعد از مدرسه کجا مشغول شوید ، می توانید از مشاوره شغلی نیز استفاده کنید. این به شما کمک می کند شغل خود را انتخاب کنید یا به شما مشاوره می دهد که در کدام زمینه بهترین شغل برای استخدام را دارا می باشید .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای جمهوری چک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت جمهوری چک ، ويزای نمايشگاهی جمهوری چک ، تور نمايشگاهی جمهوری چک ، ویزای تحصیلی جمهوری چک ، اخذ ویزای تحصیلی جمهوری چک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه جمهوری چک مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک
  • نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک
  • نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک
  • نمایشگاه تحصیل و آموزش GAUDEAMUS PRAHA 2021 جمهوری چک
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Gaudeamus
  • Incheba Praha, s.r.o