نمایشگاه تحصیلات و فرصت های شغلی SALON DE L'ETUDIANT DE CAEN 2023 فرانسه  | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه تحصیلات و فرصت های شغلی SALON DE L’ETUDIANT DE CAEN 2023 فرانسه 

نمایشگاه تحصیلات و برنامه های شغلی SALON DE L'ETUDIANT DE CAEN 2023 فرانسه 
۰
(۰)

نمایشگاه L’ETUDIANT فرانسه مکانی عالی برای فکر کردن به برنامه های شغلی، حرفه آینده خود و ایجاد مسیر تحصیلی  است . نمایشگاه L’ETUDIANT سالانه در شهر کان کشور فرانسه برگزار میشود . جهت تحصیل در فرانسه و شرکت در نمایشگاه دانش آموزی و دانشجویی فرانسه با کارشناسان شمیران گشت در تماس باشید .
شما یک ملاقات با آینده دارید! رویداد غیر قابل از دست دادن L’ETUDIANT برای جهت یابی تحصیلی و شغلی ، حرفه آینده خود و ایجاد مسیر تحصیلی است . 
آیا شما دبیرستانی هستی؟ آیا در حال آماده سازی رشته های تخصصی و برنامه های کاربردی Parcoursup خود هستید؟
از حضور نمایندگان دوره های متعدد و دانشجویانی که مشاوره شخصی در مورد انتخاب های تحصیلی در دسترس شما را ارائه می دهند، استفاده کنید.

شما تمام اطلاعات مربوط به آموزش، شرایط پذیرش، برنامه ها، دوره های کارآموزی، فرصت ها یا مطالعات بیشتر را به دست خواهید آورد. یک فرصت منحصر به فرد برای دریافت مشاوره شخصی!
برنامه کنفرانس L’ETUDIANT
کنفرانس های ما به شما امکان می دهد با کارشناسان آموزش عالی تعامل داشته باشید. شما می توانید تمام سوالات خود را از آنها بپرسید و دوره ها و مدارک تحصیلی در دسترس شما را بعد از لیسانس و با توجه به مشخصات خود (عمومی، حرفه ای، تکنو، bac+2/3…)، اهداف و روشی که می خواهید درک کنید. 

انجمن دانشگاه های فرانسه یک انجمن حقوقی از سال ۱۹۰۱ است که مدیران اجرایی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی را گرد هم می آورد تا صدا و ارزش های دانشگاه ها را به بحث عمومی برساند. در حال حاضر بیش از صد عضو دارد. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور فرانسه و مقدمات ورودش به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تحصیلی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی فرانسه مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تحصیلات و برنامه های شغلی SALON DE L'ETUDIANT DE CAEN 2023 فرانسه 
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تحصیلات و برنامه های شغلی SALON DE L'ETUDIANT DE CAEN 2023 فرانسه 
    • نمایشگاه تحصیلات و برنامه های شغلی SALON DE L'ETUDIANT DE CAEN 2023 فرانسه 
    • نمایشگاه تحصیلات و برنامه های شغلی SALON DE L'ETUDIANT DE CAEN 2023 فرانسه