ویزای نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان

نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی صنایع تولید کننده لوازم پزشکی و توسعه محصولات پزشکی COMPAMED . در نمایشگاه سالانه COMPAMED انواع قطعات و مواد برای صنعت پزشکی  ارائه میشود . محل برگزاری نمایشگاه COMPAMED شهر دوسلدورف در آلمان است. نمایشگاه COMPAMED جایی است که سازندگان کالا و تأمین کنندگان کل صنعت پزشکی با هم ملاقات می کنن . در این نمایشگاه غرفه داران MEDICA و COMPAMED و بازدید کنندگانی از سراسر دنیا حضور خواهند داشت . افرادی که از فناوری پزشکی استفاده می کنند چه کسانی هستند؟ در شانزدهم تا نوزدهم نوامبر ۲۰۲۰ می توانید آنها را در COMPAMED در دوسلدورف ملاقات کنید. بازدید از بازارهای بین المللی پیشرو در صنعت تهیه دارو و توسعه محصول !

Compamed نمایشگاه برتر تجاری برای صنعت تهیه دارو و برای توسعه محصوللات است. این نمایشگاه برای نوآوری ها و روندها ، کارگاه آینده و یک مکان اصلی برای کل صنعت ، در سطح ملی و بین المللی است. Compamed از سال ۱۹۹۲ و همزمان با بزرگترین نمایشگاه پزشکی Medica در جهان برگزار می شود. به همین دلیل کل زنجیره فرآیند فن آوری های پزشکی و تجهیزات دارویی و تشخیصی به بازدید کنندگان ارائه می شود. با توجه به تأثیرات هم افزایی با بزرگترین نمایشگاه پزشکی Medica در جهان ، نمایشگاه Compamed مکانی ایده آل برای تعامل کامل و همزمان بین تولید کنندگان پیشرو ، تأمین کنندگان و شرکای سیستم است. هیچ نمایشگاه عرضه کننده دارویی پزشکی پایگاه مشتری بالقوه بزرگتری تولید نمی کند. مباحث اصلی Compamed راه حل های پیشرفته ، مواد اولیه و محصولات واسطه ای ، قطعات و فرآورده های فرعی برای تجهیزات پزشکی ، تجهیزات و فناوری ها ، بسته بندی و خدمات ، فناوری میکروسیستم و فناوری نانو و ساخت است. روندهای فعلی فناوری پزشکی در نمایش های ویژه مختلف نشان داده شده است و سخنرانان مشهور بین المللی در هنگام برگزاری درباره آینده صنعت و آخرین یافته های تحقیقاتی اطلاع رسانی می کنند . 

مفهوم بهداشت و محافظت از ویروس کرونا در طول اجرای MEDICA و COMPAMED 2020 :
مسی دوسلدورف مفهوم بهداشت و محافظت از عفونت را براساس آیین نامه فعلی محافظت از کرونا در ایالت نوردراین-وستفالن ، به ویژه برای اطمینان از اقدامات احتیاطی بهداشتی ، اقدامات بهداشتی و قوانین مسافت در کلیه برنامه های آتی در محل دوسلدورف انجام میدهد. این شامل اقداماتی برای تعداد افراد و مدیریت فضا و همچنین اقدامات بهداشتی ، فنی و سازمانی است که دولت ایالتی برای عملکرد کنگره ها و نمایشگاه های تجاری تنظیم کرده است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، تورهای نمایشگاهی ، ویزای تحصیلی آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان
    • نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان
    • نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان
    • نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان