نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 بلغارستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 بلغارستان

نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه BEGE Expo مهمترین نمایشگاه در صنعت سرگرمی، بازی و تفریح در حوزه کشورهای بالکان می باشد و در نوامبر ۲۰۱۸ در پایتخت کشور بلغارستان  شهر صوفیه برگزار میشود . برای دهمین سال متوالی این نمایشگاه برگزار میشود .BEGE 2018 فرصتی عالی برای ایجاد ارتباطات تجاری جدید و ارائه محصولات در بخش سرگرمی و بازی و همچنین محصولات فن آوری برای بهینه سازی فرآیندهای عملیاتی، مدیریت و کنترل را فراهم می کند. سالانه این نمایشگاه بیش از ۴۶۰۰ حرفه ای را از بیش از ۱۶ کشور در سراسر جهان دور هم جمع می کند و محصولاتی را برای هتل ها، مراکز بازی و کازینو، سیستم های امنیتی و نظارتی، برنامه های کاربردی برای رستوران ها، تبلیغات و چند رسانه ای  را ارائه می دهد. تیم BEGE Expo از تولید کنندگان، تامین کنندگان و نمایندگان صنایع تفریحی دعوت می کند که با آخرین فن آوری ها و روند گردشگری، سرگرمی، بازی ها و صنایع تلوزیونی آشنا شوند .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزاي بلغارستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلغارستان ، ويزاي نمايشگاهي بلغارستان، تور نمايشگاهي بلغارستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی بلغارستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 بلغارستان
1,850,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 بلغارستان
850,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 لهستان
    • نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 لهستان
    • نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 لهستان
    • نمایشگاه تجهیزات و خدمات سرگرمی BEGE EXPO 2018 لهستان