ویزای نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان

نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تجارd هتل و تجهیزات پذیرایی لهستان که سالانه با نام نمایشگاه HORECA KRACOW در کراکوف یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای کشور لهستان برگزار میشود .با HORECA® نه تنها تأمین کنندگان جدید را بدست می آورید ، بلکه فرصتی برای یادگیری موارد عملی نیز پیدا می کنید. این جنبه آموزشی بسیار بسیار مهم است. HORECA® فرصتی را برای مشاهده آنچه که اتفاق می افتد به طور منظم در روندهای مربوط به غذا ، هتل ها و پذیرایی ارائه میدهد .

پروژه شبکه ای Enterprise Europe ،در اینجا غرفه داران زیادی وجود دارند ، بنابراین اگر کسی به دنبال چیز خاصی باشد ، قطعاً آن را پیدا خواهد کرد. خلاصه نمایشگاه HORECA® نمایشگاهی تجاری است که بیست و هفتمین دوره آن در سال ۲۰۱۹ نیز برگزار شده است . ۴۰۴ غرفه دار از ۲۲ کشور جهان ، ۱۵۴۴۲ بازدید کننده ، ۴۰ ساعت کارگاه آموزشی ، ۲۶ ساعت نمایش و ۳۴ متخصص: اینها آمار و ارقامی صرفا نیستند ، بلکه نشانه ای واضح اند که این نمایشگاه تجاری سال به سال در حال رشد است.  HORECA® هر ساله تبلیغات یشتری را به خود جلب می کند. پیدا کردن رویداد لهستانی دیگری که چنین ترکیبی از نمایشگاه های محصولات با برنامه ای غنی از نمایش ها و آموزش ها را ارائه دهد ، بسیار سخت است. 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری لهستان ، ویزای فوری لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان
    • نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان
    • نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان
    • نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان