ویزای نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال

نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال
۰
(۰)

نمایشگاه تخصصی حرفه ای تجهیزات ، قطعات ، قطعات مکانیکی و لوازم جانبی خودروهای سبک و سنگین که سالانه با عنوان MECÂNICA FIL برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه MECÂNICA FIL در سال ۲۰۲۰ شهرلیسبون پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور پرتغال است.  MECÂNICA FIL در نظر دارد تا در این بخش از تولیدکنندگان ، واردکنندگان و نمایندگان تجهیزات کارگاهی ، قطعات ، مکانیک ، قطعات و لوازم جانبی برای بخش خودروسازی بیشتر گردآوری کند تا این نقطه ملاقات برای همه متخصصان شاغل در فروش  و پس از فروش در بخش خودرو شود. نمایشگاه MECÂNICA FIL خود را فرصتی عالی برای ارائه اخبار ، برقراری ارتباطات و مشارکتهای جدید و انجام امور تجاری معرفی می کند.

این نمایشگاه همزمان با نمایشگاه EXPOTRANSPORTE – نمایشگاه تخصصی حرفه ای وسایل نقلیه سنگین و سبک ، کالاها و لجستیک برگزار خواهد شد که ارزش افزوده ای را به همراه خواهد داشت ، زیرا این امر از لحاظ تعداد و کیفیت بازدید کننده باعث ایجاد هم افزایی می شود. برای توجه بیشتر رسانه ها به این رویداد ، EXPOSALÃO با چندین شریک رسانه ملی و بین المللی تبلیغاتی را تبلیغ می کند و دعوت نامه هایی را برای متخصصان و متخصصان سایر کشورها ارسال می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای پرتغال و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت پرتغال ، ويزای نمايشگاهی پرتغال ، تور نمايشگاهی پرتغال ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری پرتغال ، ویزای تجاری پرتغال ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه پرتغال مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال
    • نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال
    • نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال
    • نمایشگاه تجهیزات مکانیکی MECÂNICA FIL 2020 پرتغال