نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات و فناوری ها برای مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی UTILIZATION که سالانه برگزار می گردد و محل برگزاری نمایشگاه UTILIZATION در سال ۲۰۲۰ شهر یکاترینبورگ یکی از شهرهای مهم روسیه که مرکز استان سوردلوفسک به حساب می‌آید می باشد .نمایشگاه تخصصی تجهیزات و فناوری ها برای مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی است. این امر فوریت های مربوط به ایمنی محیط زیست ، برخورداری مناسب از پسماندهای صنعتی و خانگی و حفاظت از منابع جنگلی و آبی را اثبات می کند. به عنوان نمایشگاهی از تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی ، UTILISATION سکوی مؤثر شما برای نمایش فناوری ها و محصولات مدرن سبز مورد استفاده در مناطق شهری و صنعتی و یا در زندگی روزمره است ، برای ارائه تحقیقات و کارهای عملی خود در محیط و زمینه های مدیریت پسماند و برای داشتن بحث های تخصصی در مورد چالش های زیست محیطی فعلی که روسیه با آن روبرو است در این نمایشگاه شرکت نمایید . این نمایشگاه در تاریخ ۱۵-۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ در Ekaterinburg روسیه برگزار می شود.

درباره IEC-Ural : شرکت نمایشگاه بین منطقه ای-اورال LLC یک اپراتور نمایشگاه روسی است که دارای موقعیت پیشرو در بازار نمایشگاه های منطقه اورال است. این شرکت بر برگزاری نمایشگاه ها و کنگره های بین المللی B2B در صنایع و بخش های مهم روسیه ، از جمله آموزش ، تولید مبلمان ، جنگلداری ، نجاری و مدیریت پسماند متمرکز شده است.این شرکت در سال ۲۰۱۲ تأسیس شده است. این تیم توسط متخصصان حرفه ای فعالیت می کند که از سال ۲۰۰۱ فعالیت در نمایشگاه های اورال را به عهده دارند. نمایشگاه های IEC-Ural سالانه صدها غرفه دار از بیش از ۲۰ کشور جهان را گرد هم می آورد. ما خوشحالیم که از هر غرفه دار استقبال می کنیم خواه آنها رهبران صنعت باشند یا تازه واردان بازار.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه، ويزای نمايشگاهی روسیه ، تور نمايشگاه روسیه، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی روسیه ، ویزای تجاری روسیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه روسیه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه
    • نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه