نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند

نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند
۰
(۰)

METS TRADE Amsterdam بزرگترین نمایشگاه بین المللی تجهیزات،لوازم و سیستم ها برای صنعت های دریایی است. میزبان رویداد در نوامبر سال ۲۰۱۸ شهر امستردام هلند می باشد. در سال گذشته بیش از ۱۳۰۰ غرفه دار از ۴۷ کشور محصولات نوآورانه خود را در مقابل ۲۱،۵۰۰ بازدید کننده از ۱۰۷ کشور به نمایش گذاشتند. METS TRADE 2018 بدون شک بیشتر ، حرفه ای های این صنعت را جمع خواهد کرد و آنها با فرصت های تجاری و طیف وسیعی از محصولات برتر دسترسی خواهند داشت . METS اولین نمایشگاه تجهیزات، مواد، سیستم ها و خدمات برتر اروپا برای تجارت و صنایع دریایی است. METS همچنین یک پلت فرم درجه یک برای محصولات دریایی است. دیدار با توزیع کنندگان، نمایندگی های فروش، خرده فروشان، عمده فروشان و نمایندگان شرکت های سازنده قایق و کشتی، بخش تعمیر و طراحی در محیطی بین المللی با بازدید کنندگانی از بیش از ۹۰ کشور با حداقل ۱۵۰ خبرنگار از مطبوعات تجاری از ویژگی های این نمایشگاه می باشد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای هلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت هلند، ويزای نمايشگاهی هلند، تور نمايشگاهی هلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به شهر آمستردام، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده  تورهای نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپايی و لیست نمایشگاه های هلند مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه تجهیزات دریایی METSTRADE 2018 هلند
1,400,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتی ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودی سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتی در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه ای عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه تجهیزات دریایی METSTRADE 2018 هلند
600,000 تومان
خرید بلیط

این هزینه شامل هزینه صدور کارت نمایشگاه برای یک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور می باشد.

    • نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند
    • نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند
    • نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند
    • نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند