ویزای نمایشگاه تجهیزات تولید طلا و جواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تجهیزات تولید طلا و جواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا

نمایشگاه تجهیزات تولیدجواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات تولید جواهرات و جواهرات T-GOLD سالانه در ویچنزا یک شهر در شمال شرقی ایتالیا و مرکز استان ویچنزا برگزار میشود . نمایشگاه Vicenzaoro T.Gold نمایشگاهی بین المللی با موضوعات ماشین آلات و ابتکاری ترین فن آوری های اعمال شده برای تولید جواهرات و فرآوری فلزات گرانبها است که همزمان با رویداد VICENZAORO در ماه ژانویه برگزار می شود. این نمایشگاه به ویژه برای اپراتورهای بخش طلا و جواهرات ، این فرصت را برای شما فراهم می کند که کسب و کار خود و مهارت های خلاقانه را با فن آوری ها پیوند دهید و محصولات خود را ارائه دهید ، نوآوری هایی که اکنون شامل هر سطح از فرآیند تولید می شود.
نمایش بوتیک جواهرات
یک ایده نوآورانه گروه نمایشگاه ایتالیا ، نمایشگاه جواهرات است که یک مدل توسعه استراتژیک و پیشرفته است که برای چشم انداز نمایشگاه های بین المللی جدید است. براساس ساختار عرضه و تقاضا در جوامع همگن بر اساس مراجع ، موقعیت یابی ، سیستم های سازمانی ، نوع تولید و تصویر کلی ، این ساختار هماهنگ بهترین مزیت ها را برای ارتقا characteristics  در اختیار شرکت ها قرار می دهد.
سیر تکاملی
منطقه ویژه شرکت های متخصص در زمینه طراحی ، تولید و فروش ماشین آلات و ابزار برای صنعت جواهرات در منطقه EVOLUTION ، صنعتگران و شرکت های طلا و جواهر می توانند با تامین کنندگان فناوری های پیشرفته دیدار کنند.در طول ۶ روز نمایشگاه T.Gold نمای کاملی از محصولات و همچنین سمینارها و کارگاه های آموزشی در مورد فن آوری های جدید ارائه می شود که می تواند تولید جواهرات را برای یک بازار بین المللی و متنوع بیشتر کند.

۵۰۰۰۰ اپراتور
T.Goldرویدادی بین المللی است هم از نظر حضور مردم و هم اپراتورهایی که هر ساله از هر گوشه دنیا به آن می آیند تا مهارت های ساخت جواهرات و صلاحیت تکنولوژیکی خود را در نمایشگاه عرضه کنند ، رویدادی با بیش از ۵۰،۰۰۰ اپراتور از بیش از ۴۰ کشور مختلف دنیا .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ایتالیا ، ویزای کار ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تجهیزات تولید جواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تجهیزات تولیدجواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا
    • نمایشگاه تجهیزات تولیدجواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا
    • نمایشگاه تجهیزات تولیدجواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا
    • نمایشگاه تجهیزات تولیدجواهرات و جواهرات T-GOLD 2021 ایتالیا