ویزای نمایشگاه تجزیه و تحلیل صنایع گاز و آب ANALYSE INDUSTRIELLE 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه تجزیه و تحلیل صنایع گاز و آب ANALYSE INDUSTRIELLE 2020 فرانسه

نمایشگاه تجزیه و تحلیل صنعتی گاز و آب ANALYSE INDUSTRIELLE 2020 فرانسه
۰
(۰)

رویداد سالانه ANALYSE INDUSTRIELLE به آنالیز صنعتی اختصاص داده شده است . نمایشگاه تحلیل صنعتی و پردازش گازها و تجزیه و تحلیل آب که در سال۲۰۲۰ در شهر پاریس فرانسه برگزار میشود . سی و سومین دوره نمایشگاه راه حل های تجزیه و تحلیل صنعتی در تاریخ ۱ و ۲ آوریل سال ۲۰۲۰ در اسپیس گراند آرکه برگزار می شود. مجاورت جغرافیایی و نزدیک بودن به گروههای اصلی صنعتی مستقر در منطقه La Défense این فرصتی عالی برای شماست تا بتوانید تخصص خود را استفاده کنید ، کسب و کار خود را تقویت کنید … و مهمتر از همه برای توسعه فعالیت های خود در رویداد ANALYSE INDUSTRIELLE شرکت کنید . چرخه همایش ها و برنامه کارگاه های کارشناسی ارشد ، نمایشگاه را در ماه ژانویه تکمیل خواهد کرد . از لحاظ فنی ، علمی نمایشگاه ANALYSE INDUSTRIELLE غنی خواهد بود .رویدادی با ۲۵۰۰ بازدید کننده با قدرت تصمیم گیری بالا در انتظار شماست!
توصیفات غرفه داران ، زیرا آنها هستند که به بهترین وجه در مورد نمایشگاه صحبت می کنند :
“راه حل های اتوماسیون نمایشگاه تحلیل صنعت را یک رویداد مهم تخصصی برای حرفه ما در فرانسه می دانند. این نمایشگاه مهم تجاری به بازیکنان مختلف صنعتی اجازه می دهد تا در مورد برنامه های کاربردی ، مسائل ذاتی هر نوع فرآیند بحث کنند. جدیدترین نوآوری های فناوری و راه حل های اختصاصی به تجزیه و تحلیل صنعتی را ارائه می دهند. قالب فعلی که به ویژه شامل کنفرانس ها و میز گرد است ، باعث می شود که کمیت و محتوای این مبادلات را چند برابر کند.

“یک رویداد منحصر به فرد و قابل قبول برای تأمین کنندگان و کاربران راه حل های تجزیه و تحلیل برای صنعت که امکان کشف محصولات جدید و روندهای اصلی در بخش های مختلف را ارئه میدهد .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری فرانسه ، اخذ ویزای کاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه تجزیه و تحلیل صنعتی گاز و آب ANALYSE INDUSTRIELLE 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه تجزیه و تحلیل صنعتی گاز و آب ANALYSE INDUSTRIELLE 2020 فرانسه
    • نمایشگاه تجزیه و تحلیل صنعتی گاز و آب ANALYSE INDUSTRIELLE 2020 فرانسه