نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA 2019 روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA 2019 روسیه

نمایشگاهی و کنفرانس دامپزشکی LEIPZIG VETERINARY CONGRESS 2020 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تجاری کشاورزی و دامپروری در منطقه سیبری سالانه تحت عنوان AGROEXPOSIBERIA در شهر نووسیبیرْسْک، سومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو و سن پترزبورگ برگزار میشود . جالب است بدانید نووسیبیرسک در جنوب شرقی دشت سیبری غربی واقع شده‌است پس سرمای سیبری را باید نظر بگیرید ! نمایشگاه AgroExpoSiberia بازگشتی به یک سکوی سنتی برای متخصصان تولید گیاهان و دامپروری در منطقه آلتای – مرکز کشاورزی سیبری را تجربه می کند. این نمایشگاه با حمایت وزارت کشاورزی منطقه آلتای برگزار می شود. سازمان دهندگان ، DLG RUS و IFWexpo هایدلبرگ GmbH ، شرکت های تابعه انجمن کشاورزی آلمان (DLG) ، انجمن پیشرو کشاورزی و صنایع غذایی اروپا و همچنین برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه های جهان در زمینه ماشین آلات کشاورزی و دامپروری هستند ، Agritechnica و Eurotier در هانوفر ، آلمان. DLG RUS و IFWexpo Heidelberg GmbH با استفاده از دانش و تخصص خود در زمینه برگزاری نمایشگاه ها در روسیه و خارج از این کشور ، هدف از ایجاد AgroExpoSiberia را به عنوان اصلی ترین محل ملاقات برای متخصصان در زمینه های تجاری در کل سیبریرا  تشکیل داده است. منطقه آلتایی قلب منطقه سیبری و یکی از مراکز مهم کشاورزی فدراسیون روسیه است. شرایط آب و هوایی قابل توجه آن باعث ترغیب کشت گندم ، چاودار ، جو ، جو دوسر و آفتابگردان می شود. با توجه به تولید گندم بهاره ، جو دوسر و گندم سیاه ، منطقه آلتای رتبه اول در فدراسیون روسیه است. تعداد دام های منطقه در چهار سال گذشته با تولید لبنیات به عنوان بخش پیشرو ، بطور قابل توجهی افزایش یافته است. تولید شیر آلتای به تنهایی تقریباً یک چهارم از کل تولید شیر منطقه فدرال سیبری را تشکیل می دهد. بسیاری از پروژه های سرمایه گذاری با بودجه دولتی ، کشاورزان منطقه را هدف قرار می دهند. تولید کنندگان روسی و خارجی ماشین آلات کشاورزی به دلیل پتانسیل بسیار زیاد به این منطقه علاقه مند هستند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه ، ويزای نمايشگاهی روسیه ، تور نمايشگاهی روسیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری روسیه ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی روسیه می باشد .


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA 2019 روسیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA 2019 روسیه
    • نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA 2019 روسیه
    • نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA 2019 روسیه
    • نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA 2019 روسیه