نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER دو سالی یکبار برگزار میشود و درسال ۲۰۱۹ این رویداد در مادرید برگزار خواهد شد . LIBER، نمایشگاه بین المللی کتاب از ۹ تا ۱۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ هجدهین دوره خود را جشن می گیرد. نمایشگاهLIBER توسط IFEMA و  فدراسیون صنفی ناشران اسپانیا FGEE سازماندهی شده است . نمایشگاه کتاب LIBER بزرگترین همایش بین المللی کتاب اسپانیا است که قادر به ارائه فرصت های کسب و کار به شرکت های چاپ و نشر عمده و افزایش فروش بازار کتاب است. این نمایشگاه یک بار نویسنده ها را میزبانی خواهد کرد و به نویسندگان مستقل اجازه می دهد تا از فضا و امکانات آن استفاده کنند. در یک فضای واحد، پلتفورم های انتشارات مختلف، ابزارها، فرآیندها و غیره متمرکز خواهد شد، ارائه اطلاعات در مورد تکنیک های بازاریابی، ارتقاء تبلیغات در رسانه های اجتماعی و راه های دیگر برای بهبود فروش کتاب ها از جمله برنامه های نمایشگاه است. LIBER این سازگاری و پاسخگویی به نیازهای ناشی از ناحیه فزاینده ی صنعت چاپ و نشر را فراهم می کند و فضا را برای شرکت های ارائه کننده خدمات تا نویسندگان مستقل فراهم می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای اسپانیا توریستی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اسپانیا می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Ifema (Feria de Madrid)