نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER دو سالی یکبار برگزار میشود و درسال ۲۰۱۹ این رویداد در مادرید برگزار خواهد شد . LIBER، نمایشگاه بین المللی کتاب از ۹ تا ۱۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ هجدهین دوره خود را جشن می گیرد. نمایشگاهLIBER توسط IFEMA و  فدراسیون صنفی ناشران اسپانیا FGEE سازماندهی شده است . نمایشگاه کتاب LIBER بزرگترین همایش بین المللی کتاب اسپانیا است که قادر به ارائه فرصت های کسب و کار به شرکت های چاپ و نشر عمده و افزایش فروش بازار کتاب است. این نمایشگاه یک بار نویسنده ها را میزبانی خواهد کرد و به نویسندگان مستقل اجازه می دهد تا از فضا و امکانات آن استفاده کنند. در یک فضای واحد، پلتفورم های انتشارات مختلف، ابزارها، فرآیندها و غیره متمرکز خواهد شد، ارائه اطلاعات در مورد تکنیک های بازاریابی، ارتقاء تبلیغات در رسانه های اجتماعی و راه های دیگر برای بهبود فروش کتاب ها از جمله برنامه های نمایشگاه است. LIBER این سازگاری و پاسخگویی به نیازهای ناشی از ناحیه فزاینده ی صنعت چاپ و نشر را فراهم می کند و فضا را برای شرکت های ارائه کننده خدمات تا نویسندگان مستقل فراهم می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای اسپانیا توریستی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اسپانیا می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی کتاب LIBER 2019 اسپانیا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Ifema (Feria de Madrid)