نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی چرم، قطعات و لوازم جانبی چرم با نام FUTURMODA سالی دو بار برگزار میشود .شهر الیکانته یا الیکانت در کشور اسپانیا که از بنادر تاریخی مدیترانه است میزبانی این دوره از نمایشگاه چرم FUTURMODA را بر عهده دارد . اگر قرن بیستم قرن رشد سریع، جهانی شدن بازارها و پیشرفت های تکنولوژیکی شد، اما قرن۲۱  ما را به سوی تفکر GREEN سوق میدهد که خواستار استفاده صحیح از منابع طبیعی و احترام به محیط زیست است. به همین دلیل است که ما Greenstone Planet Futurmoda را که ابتکار عمل AEC است ایجاد کردیم که در Futurmoda به عنوان یک فضای نمایشگاهی جدید ارائه شده است که هدف آن ارائه آخرین پیشنهادات مواد طبیعی و زیست محیطی برای بخش کفش و کالاهای چرمی است.
از جمله اهداف نمایشگاه FUTURMODA می توان به موارد زیر اشاره کرد : صنعت کفش و کالاهای چرمی را به سمت تولید یک بخش پایدار و با احترام به محيط زيست ، ارتقاء صنعت چرم به ویژه کسانی که متعهد به مصرف انرژی کارآمد در فرایندهای صنعتی و تحقیق در مورد مواد زیست محیطی جدید هستند. قطعات و ماشین آلات برای کفش و کالاهای چرمی طراحی شده و ساخته شده با مواد بازیافتی و زیست محیطی را افزایش دهید و به اهدای کسب و کار اختصاص داده شده به آنها توجه ویژه ای کنید. استفاده از اجزای سبز برای تولید کفش در صنایع .جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و کمک به اجرای سیستم های جدید و فرآیندهای که به حفظ محیط زیست کمک می کند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا، ويزای نمايشگاهی اسپانیا ، تور نمايشگاهی اسپانیا ،ویزای توریستی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی اسپانیا می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا
  • نمایشگاه بین المللی چرم FUTURMODA 2019 اسپانیا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Institución Ferial Alicantina