نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان

نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی پارچه و اثاثه و  لوازم  مبلمان سالانه تحت عنوان SOFAB برگزار می گردد . سال ۲۰۱۹ میزبانی رویداد با شهر پوزنان کشور اروپایی لهستان می باشد . در توضیحات سایت این نمایشگاه آمده است : ما به قدرت نمایشگاه ها اعتقاد داریم، به همین دلیل است که ما آنها را برای نزدیک به ۱۰۰ سال سازماندهی کردیم، در نتیجه مردم را از سراسر جهان جمع کردیم. در طول سالها ما “دروازه ای برای لهستان” بوده ایم و ما از ابتدا با سازمان های نمایشگاه های تجاری همراه بودیم.در حال حاضر، دامنه فعالیت های ما بسیار گسترده تر است. امروزه علاوه بر برگزاری نمایشگاه های تجاری در سراسر جهان، کنفرانس ها و رویدادهای فرهنگی و ورزشی از جمله رویدادهای بزرگ، که سالانه بیش از ۱ میلیون نفر از سراسر جهان جذب آنها می شود را نیز برگزار می کنیم. برنامه VR و بیننده، به لطف آن شما به راحتی می توانید تجسم تعاملی خود را از مبلمان طراحی شده در اتاق خود نشان دهد، یک کنترلر دسکتاپی قابل برنامه ریزی، فریم های کنترل از راه دور برای تخت و مبلمان ، با سیستم مدرن برای آپارتمان در راه هوشمندسازی ، این تنها برخی از محصولات جدید ما است که در غرفه ها توسط غرفه داران نمایشگاه FURNICA که نمایشگاه بین المللی قطعات برای تولید مبلمان ااست ارائه شده است . نمایشگاه بین المللی مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان Poznań فرصت مناسبی برای آشنا شدن با آخرین پیشنهادات بازار و به دست آوردن بازارهای رقابتی هست.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان