نمایشگاه بین المللی هوانوردی AERO 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی هوانوردی AERO 2019 آلمان

نمایشگاه هوانوردی AERO 2019 آلمان َ
۰
(۰)

AERO نمایشگاه بین المللی تجاری عمومی با موضوع صنعت هوا فضا و هوانوردی می باشد . این نمایشگاه سالانه در سال ۲۰۱۹ در شهر فریدریشسهافن آلمان در ایالت بادن-وورتمبرگ قرار هست برگزار شود . کشف مسیر پیشرفت های صنعت عمومی حمل و نقل هوایی در AERO Friedrichshafen با بیش از ۶۰۰ غرفه دار از ۳۵ کشور، ۳۳،۰۰۰ بازدید کننده و ۶۰۰ خبرنگار از سراسر جهان، در محل نشست سالانه این انجمن بین المللی برگزار خواهد شد .در AERO شرکت های متعددی آخرین محصولات و نوآوری های خود را نشان خواهند داد . محصولات طیف وسیعی خواهند داشت و شامل انواع هلیکوپتر ها و هواپیماهای الکتریکی و همچنین تعمیر و نگهداری را نیز پوشش خواهند داد. با بیش از ۱۰۰ گفتگو و کارگاه های آموزشی، سخنرانان برجسته، تحولات جدیدی را در این صنعت نمایشگاه AERO ارائه می دهد، موضوعات داغ را مورد بحث قرار می دهد و به سؤالات پیش بینی شده در انجمن عمومی حمل و نقل پاسخ می دهد. همچنین در سال جاری AERO Friedrichshafen با همکاری ENGINE و fliegermagazin در سالن A5 برگزار خواهد شد. موتورهای دیزلی و سیستم های نیروی محرکه در نمایشگاه ENGINE یک بار دیگر برجسته خواهند شد.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای آلمان توریستی، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی هوانوردی AERO 2019 آلمان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه هوانوردی AERO 2019 آلمان َ
  • نمایشگاه هوانوردی AERO 2019 آلمان َ
  • نمایشگاه هوانوردی AERO 2019 آلمان َ
  • نمایشگاه هوانوردی AERO 2019 آلمان َ
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Messe Friedrichshafen