نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP’HOTEL PARIS 2018 فرانسه

نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه
۰
(۰)

EQUIP’HOTEL PARIS رویداد مهمی برای متخصصان صنعت هتل داری و رستوران داری جهت پذیرایی عالی از مهمانان و با میزبانی شهر پاریس است .EquipHotel  نمایشگاهی که شما باید در آن حضور داشته باشد! به عنوان یک فرد حرفه ای در زمینه HORECA شما با تعدادی از چالش ها و مشکلات روزانه مواجه می شوید . EquipHotel به عنوان منبعی الهام بخش و ابزاری برای تقویت توسعه این صنعت عمل می کند و به شما امکان دسترسی به راه حل ها و کمک  گرفتن از متخصصان این بازار را می دهد. اما کدام محصولات و خدمات در این نمایشگاه برجسته شده است؟ خدمات و محصواتی مانند : پذیرایی، تجهیزات آشپزخانه حرفه ای، قهوه ساز و غذا ساز ،مواد غذایی ، تولید کننده مواد غذایی کوچک، نوشیدنی/ کارد و چنگال، بهداشت و تمیز کاری ،خشکشویی ،حمل و نقل طرح ، طراحی ساختمان و اتصالات طراحی دکوراسیون داخلی، روشنایی ، مبلمان داخل سالن و فضای باز، استخر ، اسپا و  تناسب اندام و سلامتی،حمام و امکانات رفاهی، پارچه کتانی و پارچه ای حرفه ای ، فن آوری، ابزارهای مدیریتی، تجارت الکترونیک، فروش و امنیت ، سرگرمی ، ارتباطات بازاریابی ، مشاوره و در آخر اینکه تجهیزاتی از ۱۶۰۰ غرفه دار در انتظار شما هستند!

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای نمایشگاهی فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشور فرانسه ، ويزای تجاری فرانسه ، تور نمايشگاه های فرانسه، رزرو بليط هواپيما جهت سفر پاریس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه
1,800,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه
600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی هتلداری و رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2018 فرانسه