نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان

نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان
۰
(۰)
نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE رویدادی سالانه می باشد . شهر ورشو لهستان میزبان این رویداد مهم در زمینه صنعت نساجی و پارچه می باشد . این نمایشگاه نساجی مهمترین رویداد در دنیای پارچه و لوازم مرتبط با آن در کشور لهستان است. این نمایشگاه در پاسخ به نیاز بازار ایجاد شد و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین نمایشگاهی این صنعت در اروپای مرکزی شد.محل برگزاری نمایشگاه در Nadarzyn در نزدیکی ورشو است. سالن نمایشگاه به این مناطق ویژه تقسیم می شود: پارچه / لباس بافتنی، لوازم جانبی، نخ، ماشین آلات، مغازه ها و خدمات، منسوجات خانگی. هدف اصلی ایجاد فضایی برای تولید کنندگان و غرفه داران برای ایجاد روابط تجاری است. شرکت در نمایشگاه فرصتی عالی برای یادگیری در مورد روند این صنعت و کسب اطلاعات در مورد فن آوری های جدید مورد استفاده در صنعت نساجی است.
وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان  و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزاي نمايشگاهي لهستان ، تور نمايشگاهي لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی لهستان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان
600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان
    • نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان
    • نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان
    • نمایشگاه بین المللی نساجی FAST TEXTILE لهستان