نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان

نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان
۰
(۰)

نمایشگاه ITU TELECOM WORLD پلت فرم پیشرو بین المللی برای چهره های با نفوذ از دولتی ها و صنعت و تکنولوژی SMEs برای کشف چالش های مشترک، به اشتراک گذاری ایده ها و ایجاد مشارکت در زمینه مخابرات می باشد که سالانه برگزار می گردد . در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه ITU TELECOM WORLD در پایتخت و بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر کشور مجارستان و مرکز سیاسی، فرهنگی، تجاری، صنعتی و ترابری این کشور یعنی شهر بوداپـِست برگزار میشود . ITU Telecom، بخشی از ITU Telecom World است که یک پلتفرم برای سودآوری و تسریع نوآوری های ICT برای توسعه اجتماعی و اقتصادی از طریق نمایش راه حل ها، به اشتراک گذاری دانش و شبکه را سازماندهی می کند. ITU Telecom World 2011 در ژنو چهلمین سالگرد این رویداد پس از اولین بار که در سال ۱۹۷۱ بود را به خود دید. به عنوان نمایشگاه و انجمن برجسته صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات جهانی . در سال ۲۰۱۱، ITU Telecom World برای تبدیل شدن به یک رویداد جهانی سالانه به چرخش در محل برگزاری در کشورهای مختلف تبدیل شد. ITU Telecom World 2012 در دبی، امارات متحده عربی، ITU Telecom World 2013 در بانکوک، تایلند و ITU Telecom World 2014 در دوحه قطر برگزار شد. ITU Telecom World در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک پلتفرم جهانی که دولت ها، شرکت ها و تکنولوژی های کوچک را به هم متصل می کند و خدمات بین المللی را برای پشتیبانی و رشد بخشیدن به SME توسعه می دهد، با شناخت اهمیت حیاتی SME ها در رشد صنعت و توسعه اجتماعی و اقتصادی در سراسر جهان، در سال ۲۰۱۵ تغییر یافت. ITU Telecom World 2015 در بوداپست مجارستان میزبانی شد. ITU Telecom World 2016 به بانکوک بازگشت ITU Telecom World 2017 در بوسان، کره جنوبی برگزار شد. و ITU Telecom World 2018 در دوربان آفریقای جنوبی برگزار شد. ITU Telecom World 2019 در سپتامبر ۲۰۱۹ به بوداپست مجارستان بازگشته است.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای مجارستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل طریقه تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت مجارستان ، ويزای نمايشگاهی مجارستان ، تور نمايشگاهی مجارستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی مجارستان می باشد.

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان
  • نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان
  • نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان
  • نمایشگاه بین المللی مخابرات ITU TELECOM WORLD 2019 مجارستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • ITU (International Telecommunication Union)