نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی BIO EXPO WARSAW با موضوعات مواد غذایی آلی و ارگانیک و به طور کلی محصولات ارگانیک ( غیر غذایی ) امسال در شهر وَرشو پایتخت کشور لهستان برگزار میشود . یک رویداد جدید در لهستان و کل اروپای مرکزی و شرقی است که به صنعت ارگانیک اختصاص دارد. در طول این نمایشگاه، در یک مکان و در یک زمان، تولید کنندگان و توزیع کننده های پیشرو، خریداران، صاحبان مغازه های خرده فروشی ویژه و همچنین مواد غذایی و نوشیدنی و عمده فروشان عمده به منظور ایجاد و توسعه ارتباطات تجاری در یک فضای راحت و همچنین برای بحث در مورد وضعیت فعلی این صنعت و چشم انداز توسعه آن در یک محل جمع می شوند. BIOEXPO Warsaw یک رویداد از نوع B2B است؛ یکی از روزهای نمایشگاه (جمعه، ۱۱ اکتبر) صرفا برای مشتریان تجاری است، در حالی که شنبه (۱۲ اکتبر) و یکشنبه (۱۳ اکتبر) برای مصرف کنندگان باز خواهد بود.  BIOEXPO ورشو فرصتی عالی برای شرکت کنندگان است که با مشتریان فعلی خود ارتباط برقرار کنند، ارتباطات تجاری جدیدی را ایجاد کنند و نوآوری های بازار خود را ارائه دهند و همچنین با جدیدترین روند صنعت ارگانیک آشنا شوند. غرفه داران برای جایزه برتر BIOEXPO TOP برای بهترین محصول ارائه شده در این نمایشگاه رقابت خواهند کرد. بازدیدکنندگان (خریداران، عمده فروشان، صاحبان فروشگاه ها) قادر خواهند بود از پیشنهادات ویژه تهیه شده توسط غرفه داران، پیشنهاد خود را با محصولات جدید گسترش دهند و در فروش و بازاریابی ارگانیک برای کنگره BIO شرکت کنند. در حدود ۱۰۰۰ فروشگاه و متخصص در حال حاضر بر روی زنجیره های خرده فروشی بازار لهستانی در بخش FMCG، و همچنین به عنوان تجارت الکترونیک کار می کنند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای نمایشگاهی لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان