نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 ترکیه

نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 مرسین
۵
(۱)

نمایشگاه بین المللی مبلمان مرسین با نام CNR IMOB MERSIN سالانه در کشور همسایه ترکیه برگزار میشود . لازم به ذکر است نمایشگاه مبلمان ترکیه یک فرصت عالی برای فعالان عرصه صنعت مبلمان در داخل کشور است که با توجه به نزدیکی مسافت از این نمایشگاه دیدن نمایند . در ویکیپدیا آمده است که : شهر مرسین یکی از شهرهای ترکیه است و این شهر مرکز استان مرسین است. زبان‌های مردم مرسین بیشتر ترکی استانبولی و کردی است. مرسین با شهر بوشهر خواهرخوانده اند. در سال ۲۰۱۳ نیز میزبان بازی‌های مدیترانه ای بوده‌است. اپرا و باله مرسین نیز چهارمین در نوع خود در ترکیه بعد از اپرای استانبول، آنکارا و ازمیر است. نمایشگاه مبلمان Mersin که توسط شرکت CNR Holding استانبول Furcılık A.Ş برگزار می شود، آمادگی خود را برای حضور شرکت های برجسته مبلمان از سراسر ترکیه و سایر کشورها اعلام می کند. مبلمان تنها کالایی است که در هر بخشی از زندگی روزمره اعم از اداری یا خانوادگی دارای جایگاه مهمی است و برای همه مهم است،  نیازهای اجتماعی و فرهنگی را دربر میگیرد و به طور مستقیم بر استانداردهای زندگی افراد تاثیر می گذارد. پروژه های تحول شهری، رشد جمعیت، افزایش سطح زندگی و افزایش ارزش صادرات در صنعت مبلما، منجر به افزایش تقاضا برای مبلمان می شود. با توجه به ساختار کارآفرینی، صنعت مبلمان ترکیه همچنان به بازارهای جدید گسترش می یابد و به دلیل افزایش حجم صادرات آن در ۱۰ سال گذشته، در جهان رتبه ۱۳ است. طبق گزارش صنعت مبلمان استانبول از صنعت مبلمان ، صادرات سال ۲۰۱۲ از ۷۱۵ میلیون دلار به ۲،۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ افزایش یافته است؛ حجم کل صادرات کشور ترکیه نیز ۱.۴۷٪ افزایش یافته است. بنابراین نمایشگاه مبلمان ترکیه ۲۰۱۹ فرصت کم نظیری برای فعلان عرصه مبلمان کشورمان ایران است .

آژانس شمیران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، اخذ ویزای نمایشگاهی ترکیه، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ترکیه می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 مرسین
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

    • نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 مرسین
    • نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 مرسین
    • نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 مرسین
    • نمایشگاه بین المللی مبلمان CNR IMOB MERSIN 2019 مرسین