نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات تحت عنوان SMAU MILANO سالانه برگزار می گردد . در سال ۲۰۱۹ شهر    میلان ایتالیا میزبانی این رویداد مهم در عرصه فناوری را بر عهده دارد .Smau، با توجه به رویدادهای منطقه ای، از شرکت ها و متخصصان برای بیش از ۵۰ سال در تأمین نیازهای نوآوری با تشویق ملاقات با ارائه دهندگان صنعت دیجیتال پشتیبانی کرده است.SMAU است که می تواند برای شرکت شما نوآوری ها را پیدا کند.امروزه Smau پلت فرم مستقل و پویایی است که هر ساله توسط بیش از ۵۰،۰۰۰ کارآفرین، مدیران شرکت ها و ادارات دولتی انتخاب می شود تا از موضوعاتی نظیر نوآوری، تکنولوژی، دیجیتال و موضوعات بین المللی آگاه شوند .برای حمایت از شرکت ها برای حفظ رقابت و مواجه شدن با چالش های بازار، Smau فرمت خود را مدل سازی کرده است، از نظر شبکه و به روز رسانی حرفه ای، به یک پلت فرم ارتباطی متصل است که شرکت ها را با نوآوری های گوناگون از کل اکوسیستم نوآوری – شرکت های دیجیتال، راه اندازی، انکوباتور، شتاب دهنده ها –  پویایی نوآوری باز است. شرکت هایی که به دنبال ایده ها، پروژه ها و مهارت ها و ابزار هایی برای نوآوری و تسریع در کسب و کار خود اند می توانند در رویدادهای Smau شرکت کنند و پروژه های مناسب برای نیازهای تجاری خود را پیدا کنند . آکادمی SMAU: آموزش پایدار در مسیرهای اصلی دیجیتال را فراهم می اورد . پلت فرم آکادمی Smau که در سال ۲۰۱۶ تأسیس شده است اکنون دارای بیش از ۱۰۰ پادکست و بیش از ۱۵۰ فیلم است و هر هفته با محتوای جدید اختصاص داده شده برای بازاریابی دیجیتال، رسانه های اجتماعی برای کسب و کار، بین المللی کردن کسب و کارها، صنعت، تا مسائل اصلی مربوط به ICT مانند محاسبات ابری، امنیت اطلاعات، داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل و تمام مسائل مربوط به حریم خصوصی، و خیلی موضوعات بیشتر را دارا می باشد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU MILANO 2019 ایتالیا