نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا

نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا . این نمایشگاه  هر دو سال یکبار برگزار می شود و میزبان این دوره شهر پارما ایتالیا است.وسائل خانواده های اشرافی ،اجناس عتیقه ، طرح های متعدد  . نمایشگاه Gotha با همراهی شرکت ها و سهامداران صنعت ، طرح همکاری بازاریابی را انجام داده است که این رویداد را با خدمات و فعالیت های مختلف غنی سازی می کند تا Gotha یک نقطه ملاقات حیاتی در بخش عتیقه جات لوکس باشد. چهاردمین دوره این رویداد دارای یک جهت مشخص است: توجه به اجناس معتبر دولتی ، نه تنها از دوره هایی که معمولا در این نمایشگاه ارائه می شود، بلکه از سال های نزدیک به زمان حال. عکاسی، مجسمه سازی، هنر عکاسی و نصب و راه اندازی همه عناصر توسط گالری های مشهور بین المللی ارائه شده است و Gotha قصد دارد به طوری که به عنوان جامع ترین نمایشگاه ایتالیایی در این بخش در نظر گرفته شود این فعالیت ها را انجام دهد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا، ويزاي نمايشگاهي ایتالیا، تور نمايشگاهي ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ایتالیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا
1,600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا
700,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا
    • نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا