ویزای نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان

نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO دوسالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه TRAKO در سال ۲۰۲۰ در گدانسک که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بود، یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیک برگزار خواهد شد . نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO بزرگترین و معتبرترین نشست صنعت ریلی در لهستان و یکی از بزرگترین رویدادها در این زمینه در اروپای مرکزی و شرقی است. ارائه وضعیت در سیستم های حمل و نقل و زیرساخت های راه آهن در لهستان ، اروپا و در سراسر جهان در نمایشگاه TRAKO مورد بررسی قرار میگیرد . TRAKO فرصتی مناسب برای ترویج حمل و نقل ریلی (قطار و تراموا) ، حمل و نقل کالا و لجستیک ، ارائه آخرین فن آوری ها و برگزاری جلسات برای این صنعت است. نمایشگاه TRAKO توسط شرکت نمایشگاه بین المللی گداسک (MTG SA) و گروه PKP برگزار می شود. شرکای این نمایشگاه عبارتند از: Bombardier ، Knorr-Bremse، Medcom، Pojazdy Szynowe ، PESA Bydgoszcz SA و TrackTec. شورای برنامه TRAKO همچنین شامل سازمان های صنعت زیر می باشد: اتاق بازرگانی حمل و نقل زمینی (IGTL) ، انجمن مهندسان و تکنسین های حمل و نقل لهستانی (SITK RP) ، انجمن مهندسان برق لهستان (SEP) ، اتاق حمل و نقل شهری لهستان  (IGKM) ، انجمن بین المللی حمل و نقل  لهستان (PIFFA) ، انجمن تجاری راه آهن (RBF) ، انجمن همکاری و توسعه حمل و نقل ریلی SIRTS ، ProKolej و انجمن متخصصان و مدیران حمل و نقل ریلی (SEIMTS).

این رویداد با یک برنامه گسترده همراه است که شامل مباحثه ، سمینارهای بیشمار ، ارائه شرکتها و آموزش است. TRAKO همچنین به معنای دنیای راه آهن کوچک است ، نمایشگاه مدل ها برنامه نمایشگاه را با یک عنصر مهم محبوب راه آهن ، تکمیل می کند .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری لهستان ، اخذ ویزای کار لهستان ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان
    • نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان