ویزای نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان

نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان
۰
(۰)

نمایش کلینیک های دندانپزشکی ورشو ، نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دندانپزشکی و پزشکی و زیبایی سالانه شهر ورشو که با نام WARSAW DENTAL MEDICA SHOW در پایتخت کشور لهستان برگزار می گردد . سومین نمایشگاه بین المللی تجاری و کنگره دندانپزشکی و پزشکی زیبایی ورشو ، نمایشگاه بین المللی تجاری و کنگره دندانپزشکی و پزشکی زیبایی در مرکز نمایشگاهی Ptak Warsaw Expo برگزار میشود . این رویداد تنها رویداد در لهستان است که به دندانپزشکی و پزشکی زیبایی را تلفیق می کند و در فرمول یک نمایشگاه صنعتی بزرگ اجرا می شود. Warsaw DentalMedica Show یک نمایشگاه سه روزه بین المللی به همراه کنگره دندانپزشکی و زیبایی است که توسط PTAK Warsaw Expo برگزار می شود. در این رویداد ، پیشنهاداتی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان صنعت دندانپزشکی و زیبایی به طور گسترده ای ارائه می شود. این کنگره همچنین به هر دو صنعت اختصاص داده شده است. نمایشگاه DentalMedica در ورشو با یک مفهوم مختلط – یک بستر تجاری و همچنین فضایی برای دندانپزشکان و دستیاران دندانپزشکی که می خواهند دانش خود را بر اساس عمل زیبایی گسترش دهند ، مشخص می شود. نوآوری این پروژه ترکیبی از یک رویداد صنعتی است .

در نمایشگاه WARSAW DENTAL MEDICA SHOW موارد زیر ارائه میشود :

• “کلینیک دندانپزشکی ارگونومیک” ، که به شما نشان می دهد که چگونه باید فضای اداری خود را برنامه دهید. از غرفه دارانی که می خواهند بهترین تجهیزات ، مواد یا خدمات را در اینجا ارائه دهند دعوت می کنیم. اینجاست که دندانپزشک یک برند معروف و مشاوره تخصصی در مورد نحوه معرفی تجهیزات مدرن را در مطب پیدا می کند. در اینجاست که دندانپزشک متوجه می شود که چگونه دندانپزشکی را با خدمات با عناصر پزشکی زیبایی شناسی تطبیق و گسترش دهد
• منطقه خریداران با هدف جذب هرچه بیشتر بازدید کننده از بازارهای خارجی. ما اتاق های سخنرانی و کارگاهی باز و بسته را در اختیار شما قرار می دهیم .
• بازار مرحله ، که در آن هر یک از شما قادر به ارائه محتوای شرکت خود خواهید بود.
• رهبران ، دست اندرکاران ، متخصصان و تولید کنندگان را به غرفه های خود دعوت کنید و به ما نشان دهید که چقدر نوآور هستید و افراد به محصولات  و خدمات شما نیاز دارند.
• مجمع آزاد رهبران – جلسات با رهبران و دست اندرکاران ، امسال تحت شعار مشترک “دانش عملی!”
• هر سخنرانی با یک نمایش به پایان می رسد. 
• نمایشگاه – ما یک نمایشگاه بزرگ برای کل صنعت برگزار می کنیم .
• زیرساخت های مناسب

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، اخذ ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان
  • نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان
  • نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان
  • نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Ptak Warsaw Expo