نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان

نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی خودرو و اتومبیل IAA  دو سالی یکبار برگزار میشود . در سال ۲۰۱۹ فرانکفورت آلمان میزبانی این رویداد در عرصه ماشین را بر عهده دارد . IAA CARS مهمترین نمایشگاه تجاری جهان برای خودرو، حمل و نقل و تدارکات است. هنگامی که او برای اولین بار در سال ۱۸۹۷ برگزار شد، فقط ۸ خودرو در آن ارائه شد. از سال ۱۹۹۱، وسایل نقلیه تجاری IAA شکل گرفت که در سالهایی حتی در شهر هانوفر برگزار شد .IAA CARS بزرگترین نمایشگاه خودرو در جهان است و برای هر دو طیف حرفه ای ها و همچنین بازدید کنندگان عمومی باز است. تولید کنندگان از این نمایشگاه به طور مرتب برای معرفی وسایل نقلیه و محصولات جدید و همچنین مطالعات و مفاهیم عمومی استفاده می کنند. IAA پلت فرم بین المللی برای همه کسانی است که در توسعه، ساخت و یا استفاده از اتومبیل های سواری شرکت دارند. در IAA، نخستین جلوه های جهانی این صنعت نشان داده خواهد شد که قدرت نوآورانه و پایداری صنعت خودرو را برجسته می کند. تمرکز بر روی وسایل نقلیه کارآمد مطابق با افزایش تقاضای مشتریان برای کیفیت، ایمنی، راحتی و طراحی است. سایر موضوعات مهم IAA Cars عبارتند از: خودروی الکتریکی ، سخنرانی ها و بحث های مختلف در زمینه موضوعات تحقیقات و توسعه در صنعت خودرو .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای تجاری،  رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان
  • نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان
  • نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان
  • نمایشگاه بین المللی خودرو IAA CARS 2019 آلمان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها