نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 رویدادی سالانه با میزبانی کشور یونان می باشد . HOTELIA تحولات و روند های برجسته را در سطح کشور یونان و جهانی با موضوعات مهمان خانه، کافه و رستوران بررسی می کند . این نمایشگاه در پنج بخش برگزار می گردد که شامل :

۱- طراحی و معماری
صنعت تجهیزات هتل نقطه مرجع خود را در DPOINT SPACES پیدا کرده است. برای یک سال دیگر، معماران برجسته یونان هتل های ویژه ای را ارائه می دهند که منعکس کننده گرایش های مدرن و روش های مدرن طراحی معماری هستند.

۲- همه چیز درباره کافه داری
متخصصان برتر صنایع نوشیدنی و قهوه با استفاده از تکنیک ها و مهارت های خود، بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار می دهند، در حالی که تعداد زیادی از سمینارها و سخنرانی ها را برای ارائه آخرین تحولات در دنیای شگفت انگیز را قهوه ارائه می دهند.

۳- همه چیز درباره Gastronomy
این مخصوص  غذای های ویژه ای است که متخصصان پذیرایی غذا ارائه می دهند

۴- همه چیز در مورد دیجیتال
متخصصان با تجربه، اقداماتی را برای پذیرش فن آوری های جدید و برنامه های کاربردی دیجیتال به عنوان بخش مهمی برای رشد، توسعه و افزایش رقابت هتل ها ارائه خواهند داد.

۵- کنفرانس HOTELIA
در سراسر نمایشگاه تعدادی از سخنرانی ها در یک منطقه مخصوص فضای باز در موضوعات مختلفی از قبیل: دکوراسیون معماری، تکنولوژی های جدید، محیط زیست و اقدامات سبز، برندسازی و بازاریابی، غذا و نوشیدنی را ارئه می دهند .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای یونان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت یونان ، ويزاي نمايشگاهي یونان ، تور نمايشگاهي یونان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی یونان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان
1,500,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان
600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان
    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان
    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان
    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان
    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات هتل HOTELIA 2018 یونان