نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا
۳
(۱)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا ، نمایشگاهی که هر دوسال یکبار برگزار می گردد و در سال ۲۰۱۸ شهر مادرید میزبان آن می باشد.اهداف نمایشگاه : ارتباط در بهره وری صنعتی، فن آوری های جدید و نوآوری ها خواهد شد بود . پایه این پلت فرم تجاری عمده اش برای بازار اسپانیا و بخشی برای بین المللی است. صنعت MATELEC توجه ویژه ای را در ارتقاء این پیام دارد که ما نیاز داریم محیط های تولید را با صنعت دیجیتال جدید سازگار کنیم.MATELEC INDUSTRY 2018 برای همه چیز مربوط به این بخش متمرکز خواهد کرد: نوآوری ها، توافقنامه ها، اخبار، رویدادهای صنعتی و در کل مهمترین پلتفرم برای رشد کسب و کار شماست .نمایشگاه ها و سمینارهای آن در حدود پنج حوزه اصلی تشکیل می شوند: انرژی صنعتی و اتوماسیون فرایندها، کارخانه دیجیتال، راه حل های صنعتی و مدیریت انرژی، صنایع الکترونیک و برق و Telecom Instalacion.صنایع MATELEC تنها رویدادی است که صنایع را به طور کلی و با یک رویکرد متقابل دربر می گیرد. جایی که بزرگترین سازندگان راه حل های واقعی را بر اساس تکنولوژی های جدید ارائه می دهند: داده های بزرگ، یوت، امنیت سایبری، روبات های مشترک، چاپ سه بعدی و بسیاری چیزهای دیگر.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا، ويزای نمايشگاهی اسپانیا، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اسپانیا مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۳ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIp نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا
1,600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا
600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا
    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا
    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا
    • نمایشگاه بین المللی تجهیزات برق و الکترونیک MATELEC 2018 اسپانیا