نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش

نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش
۰
(۰)

RENEXPO AUSTRIA عنوان نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژی های آبی اتریش است. نمایشگاه RENEXPO AUSTRIA کل طیف تولید انرژی غیرمتمرکز، توزیع هوشمند انرژی و استفاده کارآمد از انرژی را پوشش می دهد. نقطه اجتماع اروپایی ها برای صنایع برق و آب ، اینجاست که کارشناسان صنعت انرژی اروپای شرقی و غربی با هم ملاقات می کنند. نمایشگاه RENEXPO AUSTRIA نشان می دهد که انرژی آبی چه سهمی در تامین انرژی ایمن، پایدار، مقرون به صرفه دارد. در سال ۲۰۲۲، نقطه ملاقات اروپا برای انرژی آبی دوباره یک پلت فرم منحصر به فرد برای انتقال دانش، تبادل تجربه و تماس های جدید ارائه خواهد کرد.برای شرکت در نمایشگاه های اتریش و اخذ ویزای نمایشگاهی اتریش با شمیران گشت در تماس باشید .
در این کنگره دو روزه موضوعات جاری از جمله شرایط چارچوب سیاسی و قانونی، تحرک الکترونیکی، ذخیره انرژی، نگهداری و نوسازی، توسعه نیروگاه های آبی سازگار با آب و بازارهای بین المللی ارائه و مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. کارشناسان این حوزه، سخنرانانی از سراسر اروپا می باشند، موضوعات هیجان انگیز، بینش و اخبار صنعت در انتظار شما هستند.
رویدادی سبز ! Renexpo Interhydro در سال ۲۰۲۱ به عنوان “رویداد سبز سالزبورگ” انتخاب شد. با این جایزه، تلاش‌های فشرده‌تری برای همسو کردن این رویداد با جنبه‌های سازگار با محیط زیست و محیط پایدار انجام می‌شود. ارزش افزوده منطقه ای، اجتناب از زباله، بهره وری انرژی و مسئولیت اجتماعی نقش ویژه ای دارند. علاوه بر این، موضوعات تحرک، ارتباطات و دسترسی مورد توجه ویژه قرار می گیرند. کلمه کلیدی تحرک: آیا می دانستید که می توانید از بلیط نمایشگاه تجاری خود برای سفر رایگان با وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید؟!
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کشور اتریش و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اتریش ، ويزای نمايشگاهی اتریش ، تور نمايشگاه اتریش ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تضمینی اتریش ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه اتریش مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش
  • نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش
  • نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش
  • نمایشگاه بین المللی انرژی RENEXPO AUSTRIA 2022 اتریش
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • REECO Austria GmbH
  • REECO GmbH