نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان

نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK بریتانیا سالانه برگزار میشود . لندن انگلیس در سال ۲۰۱۹ میزبان اجلاس MIPIM است . اجلاس MIPIM انگلستان، متخصصان املاک و مستغلات را در سطح حرفه ای از همه ی بخش ها یکجا جمع می کند تا درباره این شغل مشارکت کنند، بینش لازم برای این صنعت را بدست آورند و پروژه های برجسته ای را از طریق یک برنامه جهانی که به سرمایه گذاری های خارجی و داخلی فرصت های توسعه انگلستانرا می دهد بدست آورند . چرا در رویداد MIPIM در انگلستان حضور یابم؟ با توجه به هر کدام از اهداف کسب و کار شما دسترسی بی نظیری به بیشترین تعداد پروژه های توسعه انگلستان و منابع سرمایه ای برای پروژه های انگلستان را پیدا می کنید . اجلاس MIPIM انگلیس در موضوعات زمین، ساختمان ها، زیرساخت ها، محیط زیست، اقتصاد، جامعه، فرهنگ و فن آوری ها می باشد و در حال حاضر به بزرگترین مسائل مربوط به املاک و مستغلات در انگلستان می پردازد. با ساختاری جدید، محتوایی جدید، سخنرانان ، دستورالعمل اجلاس سران MIPIM انگلستان فرصتی منحصر به فرد برای نشان دادن آینده سازندگی در انگلستان است که باعث رشد اقتصادی، عملکرد پایدار و انسجام اجتماعی می شود. برای به دست آوردن فرصت های املاک و مستغلات بریتانیا، به ما در اجلاس MIPIM در سال ۲۰۱۹ بپیوندید.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزای نمايشگاهی انگلستان ، تور نمايشگاهی انگلستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای توریستی انگلستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی انگلستان می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها