نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان

نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان

نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK بریتانیا سالانه برگزار میشود . لندن انگلیس در سال ۲۰۱۹ میزبان اجلاس MIPIM است . اجلاس MIPIM انگلستان، متخصصان املاک و مستغلات را در سطح حرفه ای از همه ی بخش ها یکجا جمع می کند تا درباره این شغل مشارکت کنند، بینش لازم برای این صنعت را بدست آورند و پروژه های برجسته ای را از طریق یک برنامه جهانی که به سرمایه گذاری های خارجی و داخلی فرصت های توسعه انگلستانرا می دهد بدست آورند . چرا در رویداد MIPIM در انگلستان حضور یابم؟ با توجه به هر کدام از اهداف کسب و کار شما دسترسی بی نظیری به بیشترین تعداد پروژه های توسعه انگلستان و منابع سرمایه ای برای پروژه های انگلستان را پیدا می کنید . اجلاس MIPIM انگلیس در موضوعات زمین، ساختمان ها، زیرساخت ها، محیط زیست، اقتصاد، جامعه، فرهنگ و فن آوری ها می باشد و در حال حاضر به بزرگترین مسائل مربوط به املاک و مستغلات در انگلستان می پردازد. با ساختاری جدید، محتوایی جدید، سخنرانان ، دستورالعمل اجلاس سران MIPIM انگلستان فرصتی منحصر به فرد برای نشان دادن آینده سازندگی در انگلستان است که باعث رشد اقتصادی، عملکرد پایدار و انسجام اجتماعی می شود. برای به دست آوردن فرصت های املاک و مستغلات بریتانیا، به ما در اجلاس MIPIM در سال ۲۰۱۹ بپیوندید.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزای نمايشگاهی انگلستان ، تور نمايشگاهی انگلستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای توریستی انگلستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی انگلستان می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
  • نمایشگاه بین المللی املاک MIPIM UK 2019 انگلستان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Reed Exhibitions Companies