نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه

نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه جالب و مهیج بین المللی اسب EQUITA LONGINES که شامل تجهیزات سوارکاری ، وسایل نقلیه اسب سواری، اصطبل، بهداشت و تغذیه اسب ، گردشگری سوارکاری ، کلوپ ها ، مراکز سوارکاری ، هنر و صنایع دستی … می باشد . نمایشگاه EQUITA LONGINES سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۱۹ شهر لیون فرانسه است. لیون، یک مرکز بزرگ اقتصادی است که در بین پاریس و مارسی قرار گرفته‌است و به عنوان پایتخت فرانسه در خوش‌گذرانی، شهرت پیدا کرده‌است. این شهر در تاریخ سینما، نقش بسیار مهمی ایفا کرده‌است تاریخ بازی ها و نمایشگاه Equita Lyon 2019 در سری ۲۵ آن ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۹ است . Equita Lyon ، یک رویداد مهم با موضوع “اسب” در تقویم اروپا و یک مرجع بین المللی است ، هیچ رویداد دیگری در اروپا نمی تواند میزبان همان تعداد جام های جهانی FEI با عنوان Equita Lyon باشد ، به عنوان بخشی از Longines Equita Lyon ، مسابقه بین المللی اسب سواری! رویداد Rhônalpin چهار مرحله از جام جهانی را که توسط Fédération Equestre Internationale (FEI) هدایت می شود ، به مخاطبان خود ارائه می دهد: جام پرش جهانی و نمایش FEI Longines ، جام جهانی لباس FEI ، جام جهانی FEI Hitch و FEI Jumping Ponies’Trophy ،همه مسابقات FEI Dressage ، Driving Team و FEI Jumping Ponies’Trophy در مسابقات جام جهانی دسترسی آزاد دارند و تنها یک ورودی “Salon” دارند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری فرانسه ، ویزای فوری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

،


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
    • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه