نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه

نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه

نمایشگاه جالب و مهیج بین المللی اسب EQUITA LONGINES که شامل تجهیزات سوارکاری ، وسایل نقلیه اسب سواری، اصطبل، بهداشت و تغذیه اسب ، گردشگری سوارکاری ، کلوپ ها ، مراکز سوارکاری ، هنر و صنایع دستی … می باشد . نمایشگاه EQUITA LONGINES سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۱۹ شهر لیون فرانسه است. لیون، یک مرکز بزرگ اقتصادی است که در بین پاریس و مارسی قرار گرفته‌است و به عنوان پایتخت فرانسه در خوش‌گذرانی، شهرت پیدا کرده‌است. این شهر در تاریخ سینما، نقش بسیار مهمی ایفا کرده‌است تاریخ بازی ها و نمایشگاه Equita Lyon 2019 در سری ۲۵ آن ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۹ است . Equita Lyon ، یک رویداد مهم با موضوع “اسب” در تقویم اروپا و یک مرجع بین المللی است ، هیچ رویداد دیگری در اروپا نمی تواند میزبان همان تعداد جام های جهانی FEI با عنوان Equita Lyon باشد ، به عنوان بخشی از Longines Equita Lyon ، مسابقه بین المللی اسب سواری! رویداد Rhônalpin چهار مرحله از جام جهانی را که توسط Fédération Equestre Internationale (FEI) هدایت می شود ، به مخاطبان خود ارائه می دهد: جام پرش جهانی و نمایش FEI Longines ، جام جهانی لباس FEI ، جام جهانی FEI Hitch و FEI Jumping Ponies’Trophy ،همه مسابقات FEI Dressage ، Driving Team و FEI Jumping Ponies’Trophy در مسابقات جام جهانی دسترسی آزاد دارند و تنها یک ورودی “Salon” دارند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری فرانسه ، ویزای فوری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

،


 

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
  • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
  • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
  • نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • GL events Italia S.p.A