ویزای نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا

نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه بهداشت و امنیت در اماکن کاری که با عنوان AMBIENTE LAVORO سالانه در شهر بولونیا بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا برگزار میشود . بیایید با ایمنی کارها را شروع کنیم ، Ambiente Lavoro اولین نمایشگاه تجاری ایتالیا است که به منظور ارتقاء سلامت و ایمنی در محیط کار اختصاص داده شده است.برای بیش از ۲۰ سال ، نمایشگاه AMBIENTE LAVORO مرجعی برای متخصصان صنایع ، یک رویداد اساسی برای کسب اطلاعات در مورد محصولات ، راه حل ها و آخرین اخبار در مورد قوانین حاکم بر قوانین ایمنی است. فرصتی بی نظیر برای ترویج ، گسترش و ریشه یابی فرهنگ ایمنی در کشور ها .

AMBIENTE LAVORO رویداد پیشرو در ایتالیا برای متخصصان ایمنی است . Ambiente Lavoro نمایشگاه اصلی ایتالیا برای کلیه متخصصانی است که درا ایمنی محیط کار فعالیت می کنند. ۳۰ سال است که ما برای تشویق جلسه بین تهیه کنندگان و متخصصان این بخش تلاش می کنیم. تیم ما در اختیار شماست برای ارائه راه حل نمایشگاهی مناسب برای شما.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کاری ایتالیا ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا
    • نمایشگاه بهداشت و ایمنی کار AMBIENTE LAVORO 2020 ایتالیا