نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا

نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه بهداشت و امنیت در محل کار که تحت عنوان AMBIENTE LAVORO در بولونیا بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا برگزار میشود .AMBIENTE LAVORO نمایشگاهی تجاری ایتالیایی است که به منظور ارتقاء سلامت و ایمنی در محل کار اختصاص داده شده است.با بیش از ۲۰ سال سایقه، مرجعی برای متخصصان صنعت بوده است، یک رویداد ضروری برای یادگیری درباره محصولات، راه حل ها و آخرین اخبار مربوط به قوانین حاکم بر استفاده از قوانین ایمنی. یک فرصت منحصر به فرد برای ترویج ، گسترش و جلب فرهنگ امنیت در کشور . Ambiente Lavoro مهمترین محل ملاقات برای همه شرکتهایی است که با ایمنی در محل کار مواجه هستند.با بیش از ۲۰ سال سابقه، هدف ما تقویت جلسات بین شرکت ها و اپراتورهای حرفه ای است که به مرکز نمایشگاه بولونیا می آیند تا آموزش های خود را به روز کنند و در مورد نوآوری های این بخش یاد بگیرند. در نمایشگاه AMBIENTE LAVORO نیزخدمات، محصولات و آموزش ها ارائه میشوند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای فوری ایتالیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاه بهداشت و امنیت کاری AMBIENTE LAVORO 2019 ایتالیا