نمایشگاه برق و الکترونیک BELEKTRO 2018 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه برق و الکترونیک BELEKTRO 2018 آلمان

نمایشگاه برق و الکترونیک BELEKTRO 2018 آلمان
۰
(۰)

BELEKTRO نمایشگاهی تخصصی در حوزه مهندسی برق می باشد . این رویداد هر دو سال یکباربرگزار می گردد و میزبان رویداد در سال ۲۰۱۸ شهر برلین آلمان می باشد. belektro 2018  قدرت و تخصص نوآورانه را به رخ می کشد. نمایشگاه Belektro یک پلتفرم صنعتی ثابت برای راه اندازی محصولات جدید است. برق به عنوان یک عنصر کلیدی برای مهندسی خدمات ساختمان است. سوئیچ ها، اتصالات و دیگر محصولات الکتریکی برای برنامه های کاربردی مدرن امری ضروری است. شبکه و بهره وری انرژی چیزهایی است که باعث می شود سیستم ها برای آینده قابل استفاده باشند. مشتریان خواستار کاهش هزینه های عملیاتی، انعطاف پذیری، سازگاری و راه حل های صرفه جویی در زمان هستند. روند پیشگام و فرصت های بازار در ارتقاء و نوسازی ساختمان ها با سیستم های حقوقی و خدمات است. صنایع الکتریکی با استفاده از راه حل های متنوع و محصولات با کیفیت بالا طراحی شده برای افزایش راحتی، ایمنی و کارایی، نقش رهابردی را به عهده دارند. هدف این است که امروز به چالش های فردا بپردازیم. اهداف اصلی تجارت الکترونیک، تمرکز بر اطلاعات متمرکز، انتقال سریع دانش و تخصص پیشرفته است. در این نمایشگاه و کنفرانس اعداف ذکر شده قابل دستیابی است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای تجاری آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزاي کاری آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به شهر برلین ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي  و تقویم نمایشگاهی کشور مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه برق و الکترونیک BELEKTRO 2018 آلمان
1,100,000 تومان
خرید بلیط

وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت ، هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد .

کارت نمایشگاه برق و الکترونیک BELEKTRO 2018 آلمان
450,000 تومان
خرید بلیط

فقط شامل کارت می باشد.

    • نمایشگاه برق و الکترونیک BELEKTRO 2018 آلمان
    • نمایشگاه برق و الکترونیک BELEKTRO 2018 آلمان