نمایشگاه باغداری و کشاورزی SIVAL 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه باغداری و کشاورزی SIVAL 2022 فرانسه

نمایشگاه ساختمان و بازسازی GREATER CINCINNATI REMODELING EXPO 2022 آمریکا
۱
(۱)

SIVAL نمایشگاه بین المللی حرفه ای برای موضوعات تکنیک های باغداری ، باغبانی ، درختکاری است .  نمایشگاه SIVAL به این معنی است: انتخاب ضمانت و شهرت نام تجاری SIVAL . با شرکت در رویداد SIVAL در یک رویداد مرجع و ملی برای همه متخصصان تولید گیاهان شرکت کرده اید. SIVAL به عنوان تنها نمایشگاه تجاری ، در مکانی استثنایی ، در قلب مناطق تولیدی که با قطار TGV و از طریق بزرگراه های سراسر فرانسه و شمال اروپا به راحتی قابل دسترسی است برگزار میشود. بهبود ارتباطات خود در مورد محصولات ، مهارت ها و نوآوری های خود ، یافتن نوآوری ها و محصولات جدید یکی از دلایل اصلی ورود بازدیدکنندگان به این نمایشگاه است. 

ایجاد فرصت هایی برای ایجاد شبکه و بحث در مورد مسائل کلیدی در کشاورزی گیاهان از جمله دلایل شرکت در این رویداد می باشد .

۵ دلیل برای شرکت در نمایشگاه SIVAL  که در تاریخ هفته سوم ژانویه برگزار می شود ، که معمولاً یک دوره آرام برای متخصصان تولید گیاه است:

SIVAL در بهترین زمان سال برنامه ریزی شده است.

مکان: Angers ، یک نقطه گرم مناسب رشد گیاهان ، در قلب غرب فرانسه ، یک منطقه اصلی تولیدی.

تنها نمایشگاه تجاری اختصاص داده شده به انواع تولیدات گیاهی SIVAL یک ویترین حرفه ای در سطح جهانی است ، تنها نمایشگاه تجاری در فرانسه است که یک پیشنهاد جامع و چشمگیر برای همه بخشهای تولید گیاه ارائه می دهد.

ارائه چند بخشی قوی ، از جمله ماشین آلات کشاورزی 

بزرگترین پیشنهاد در فرانسه برای بخش میوه و سبزیجات: SIVAL تنها نمایشگاه تجاری در فرانسه است که دارای بزرگترین نمایندگی از شرکت های بذر ، تامین کنندگان نهال و نهالستان است. یک پیشنهاد متنوع و چشمگیر برای محصولات انگورداری و باغداری.

یک پیشنهاد منحصر به فرد در فرانسه برای گیاهان دارویی و معطر و تولید سیب.

نوآوری و پیش بینی: بهترین محصولات زراعی کمیته سازماندهی SIVAL ، متشکل از Vegepolys و متخصصان گیاهان ، هر سال برنامه غنی از کنفرانس ها و رویدادهایی را تهیه می کند که برای ایجاد ترافیک در نمایشگاه و تحریک بحث ها طراحی شده است.

 SIVAL برای کشف و صحبت در مورد امکانات جدید و شیوه های جدید مسابقه نوآوری SIVAL با جایزه ویژه با تمرکز بر نوآوری Varietal و مسابقه راه اندازی AGREEN یک پیشنهاد جامع و چشمگیر را برگزار می کند .

SIVAL ANGERS 2020 با ۷۰۰ غرفه دار و ۲۶۰۰۰ بازدید کننده حرفه ای سالانه در آنژه برگزار شده است .

SIVAL تنها نمایشگاه تجاری در فرانسه است که ارائه دهنده تجهیزات جامع و چشمگیر تجهیزات و خدمات برای همه تولیدات گیاهی است: درختکاری ، سبزیجات ، دانه ها ، باغبانی ، گیاهان دارویی و معطر ، شربت ، قارچ و تنباکو. 

SIVAL میزبان حدود ۱۳۰۰ بازدید کننده خارجی (از ۵۵ کشور) و ۱۲ درصد غرفه داران خارجی بوده است .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم مایشگاهی فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه باغداری و کشاورزی SIVAL 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه باغداری و کشاورزی SIVAL 2022 فرانسه
    • نمایشگاه باغداری و کشاورزی SIVAL 2022 فرانسه
    • نمایشگاه باغداری و کشاورزی SIVAL 2022 فرانسه
    • نمایشگاه باغداری و کشاورزی SIVAL 2022 فرانسه