نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA - FAMILY FAIR 2021 اسلوونی | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA – FAMILY FAIR 2021 اسلوونی

نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA - FAMILY FAIR 2021 اسلوونی
۰
(۰)

نمایشگاه OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA – FAMILY FAIR کشور اسلوونی در واقع بازار کودکان و خانواده هاشون است . این نمایشگاه خانوادگی سالانه در شهر لیوبلیانا پایتخت کشور اسلوونی که پرجمعیت و بزرگ‌ترین شهر این کشور است برگزار می گردد . بزرگترین نمایشگاه خانوادگی در اسلوونی با ارائه پیشنهادات غنی از زمین های بازی ، اسباب بازی ، وسایل ورزشی و لوازم مدرسه برای کودکان ، گردشگری خانوادگی ، مبلمان ، همراه با برنامه فرهنگی و آموزشی و بازارچه کودکان که در تاریخ ۱۲ و ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۱ قرار است برگزار شود . OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA – FAMILY FAIR که با نام بازار کودکان نیز مطرح است بزرگترین رویداد خانوادگی آموزشی و سرگرمی است که در سال ۲۰۰۶ متولد شده است.

این یک نمایشگاه و رویداد آموزشی است که کودکان و خانواده ها از سراسر اسلوونی را در یک مکان واحد گرد هم می آورد.  این نمایشگاه یک مکان به خانواده ها ارائه می دهد که می توانند اوقات خود را با هم بگذرانند ، برنامه های فرهنگی را روی صحنه تماشا کنند ، با موضوعات جدید آشنا شوند یا لوازم جدیدی را در محل نمایشگاه خریداری کنند. والدین این فرصت را دارند که با محصولات و خدمات کودکان ، با روش های مختلف گذراندن اوقات فراغت با کیفیت در خانواده ، با فعالیت های فوق برنامه برای کودکان ، لباس ، مبلمان و ایده های جدید کودکان برای تعطیلات آشنا شوند. اطلاعات مربوط به برنامه ریزی های مربوط به زایمان و قبل از تولد نیز در بازار Otroški موجود است. بازار کودکان همچنین نیازها و خواسته های کودکان ، خلاقیت و بازیگوشی آنها را تامین کرده است ، به همین دلیل فرصت های زیادی برای فعالیت های مختلف به آنها می دهد. از طریق سرگرمی و بازی با تقویت فعالیت های اجتماعی و تعلق خاطر آنها ، احترام  به دیگران و حیوانات را نیز به آنها می آموزد. این رویداد طیف گسترده ای از کارگاه های خلاقانه ، فعالیتهای بازی ،با بسیاری از ورزش ها و فعالیت های دیگر را به آنها ارائه می دهد.

در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA – FAMILY FAIR اسلوونی در لیوبلیانا ۲۴،۵۰۰ بازدید کننده و ۲۵۰ شرکت کننده داشت.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسلوونی و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسلوونی ، ويزای نمايشگاهی اسلوونی ، تور نمايشگاهی اسلوونی ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای توریستی اسلوونی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه اسلوونی مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA - FAMILY FAIR 2021 اسلوونی
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA - FAMILY FAIR 2021 اسلوونی
  • نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA - FAMILY FAIR 2021 اسلوونی
  • نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA - FAMILY FAIR 2021 اسلوونی
  • نمایشگاه وسایل بازی و ورزشی برای کودکان OTROŠKI BAZAR LJUBLJANA - FAMILY FAIR 2021 اسلوونی
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Gospodarsko razstavisce