ویزای نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان

نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی حفاظت از کار ، تجهیزات نجات و آتش نشانی SAWO دو سالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه SAWO شهر پوزنان کشور لهستان می باشد . SAWO مهمترین مکان جلسات بهداشت و ایمنی ، نجات و نبرد آتش سوزی و ارگان آتش نشانی می باشد . نمایشگاه SAWO رویدادی است که همه عوامل کل صنعت OHS را یکجا جمع می کند. نمایشگاه SAWO محل فروش بیمه ، نوآوری های فناوری ، دستیابی به تماس های تجاری جدید و قراردادهای توسعه شركت ها است. این نمایشگاه همچنین مکانی برای جلسات الهام بخش ، دانستنی های تخصصی و نمایش های دیدنی هست. این رویداد به دلیل رتبه استثنایی که دارد ، همه ساله تحت حمایت افتخاری موسسات کلیدی برگزار می شود.  نزدیک به ۲۵۰ غرفه دار از ۲۵ کشور جهان ، صدها نوآوری فن آوری ، از جمله بسیاری از برتر های بازار را در نمایشگاه SAWO لهستان ارائه می دهند . غرفه های این نمایشگاه از  SAWO ، Securex ، Expopower و Greenpower توسط تعداد ۲۸،۵۷۸ بازدید کننده حرفه ای بازدید شده است. نمایشگاه SAWO 2020 امسال در آن در رویدادهای بسیار جالبی وجود خواهد داشت که نه تنها از برنامه نمایشگاه لذت می برید بلکه سطح رضایت کافی بالایی را نیز برای شرکت کنندگان تضمین می کند.

نمایشگاه بین المللی SAWO با موضوعات کار ، حفاظت از آتش و عملیات نجات بزرگترین نمایشگاه تجاری برای صنعت OHS در اروپای مرکزی و شرقی است. نمایشگاه Sawo همچنین یک فضای ایده آل برای ارائه فناوری های پیشرفته مورد استفاده در عملیات نجات ویژه و صنعت OHS است. نمایشگاه SAWO یک رویداد بی نظیر در کشور لهستان است که به منظور محافظت از زندگی و سلامتی در محیط کار و به طور مستقیم در معرفی فن آوری ها و راه حل های پیشرفته در شرکتها به منظور ارتقاء کیفیت کار و ایمنی کارکنان کمک می کند. SAWO به عنوان مکانی مؤثر برای ترویج شیوه های خوب ، نشان دادن تجهیزات جدید محافظ شخصی و تجهیزات ارگونومیک گفته می شود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان، اخذ ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کاری لهستان ، ویزای تضمینی لهستان ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه لهستان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان
  • نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان
  • نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان
  • نمایشگاه ایمنی و تجهیزات آتش نشانی SAWO 2020 لهستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • MTP Grupa