نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا

نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا
۰
(۰)

کنفرانس بین المللی امنیت ISC EAST 2021 سالانه برگزار می گردد . این رویداد در این دوره با میزبانی شهر نیویورک کشور آمریکا برگزار خواهد شد . نمایشگاه ISC East اطلاعات و دیدی با کیفیت و بدون دید تجاری را در رابطه با جدیدترین محصولات ، فناوری ها و استراتژی های جدید در بازار امنیت ارائه می دهد.
نمایشگاه ISC EAST 2021 مورد توجه چه کسانی می تواند باشد؟ متخصصان امنیت ، آیا شما یک متخصص امنیت هستید که به دنبال گسترش شبکه خود و جستجوی پیشرفته ترین محصولات ، فناوری ها و راه حل ها هستید؟ اگر در هر یک از دسته های زیر قرار می گیرید ، ISC East راه حلی مناسب برای برقراری ارتباطات و رشد تجارت شما است. فروشندگان ، نصب کنندگان موارد امنیتی مسکونی و تجاری ، یکپارچه سازی سیستم مجتمع ها ، فناوری اطلاعات و خدمات مرتبط با کاربران نهایی از بازارهای مختلف ایمنی و امنیت می باشند .
 آیا شما یک تامین کننده صنعتی هستید که می خواهید آخرین محصولات ، خدمات و فناوری های خود را به نمایش بگذارد و فرصت های خود را برای ارتباط با هزاران خریدار صنعتی به حداکثر برسانید؟ ما با کمک ابزار ها و روش های مناسب برای صنایع حفاظت در برابر خطرات امنیتی به شما کمک می کنیم. کنترل دسترسی هشدارها بیومتریک و کنترل ها ، دستگاه های تشخیص امنیت IT و IoT و اجرای خانه هوشمند ، نظارت تصویری ، تجهیزات بی سیم از جمله خدمات و محصولات می باشند .
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی ISC East رویدادی برجسته در موضوع امنیت و حفاظت عمومی در مناطق شمال شرقی است. امسال علاوه بر حامی برتر ما ، انجمن صنعت امنیت (SIA) ،همچنین با ASIS New York City Chapter همکاری داریم ، که دارای ۳۰ سال سابقه تولید کنفرانس امنیتی و نمایشگاه ASIS NYC است.مخاطبان ISC فروشندگان لوازم امنیتی ، نصب کنندگان ، مجتمع ها ، مشاوران ، شرکت های بزرگ ، دولت ها و مجرییان قانون ،پزشکان و مدیران امنیتی در سطح مدیریتی از می باشند. 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آمریکا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آمریکا ، ويزای نمايشگاهی آمریکا ، تور نمايشگاهی آمریکا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی آمریکا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آمریکا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا
  • نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا
  • نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا
  • نمایشگاه و کنفرانس ایمنی و امنیت ISC EAST 2021 آمریکا
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Reed Exhibitions Companies
  • Reed Exhibitions USA