نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان

نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه تجاری حفاظت از محیط ، حصار و امنیت ساختمان با نام PERIMETER PROTECTION ، تمام موضوعات امنیت یک ساختمان را در برمی گیرد از حفاظ و نرده و درب تا نظارت تصویری ، کنترل دسترسی و موارد دیگر. در نمایشگاه Perimeter Protection تعامل کامل اجزای مکانیکی ، الکتریکی و الکترونیکی را تجربه کنید. راه حل هایی برای فناوری امنیت جامع و حفاظت از محیط در انتظار شما در نمایشگاه PERIMETER PROTECTION است. در اینجا همه چیز حول محور امنیت تأسیسات حساس ، با تمرکز بر مناطق بیرونی و حفاظت ساختمان می چرخد.

این نمایشگاه با همکاری انجمن های پیشرو در صنعت – مانند انجمن فناوری امنیت و Gütegemeinschaft Metallzauntechnik  طراحی شده است و خواسته ها و نیازهای صنعت امنیت را کاملاً برآورده می کند. تالار گفتمان تخصصی جدید ، که ارائه های متعددی با نکات و تجربیات ارزشمند از متخصصان مشهور صنعت امنیت در هر سه روز نمایشگاه برگزار می کند ، نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در اینجا ، شرکت ها و موسسات می توانند دانش تخصصی و پیشنهادات خود را در زمینه حفاظت از محیط ، فن آوری حصار و امنیت ساختمان به بازدیدکنندگان نمایشگاه و متخصصان ارائه دهند.

از سال ۲۰۲۲ U.T.SEC ( اجلاس خودروهای بدون راننده )، فناوری ها و امنیت بدون سرنشین به عنوان منطقه ویژه در رویداد حفاظت محیط پیرامون ادغام می شود. علاوه بر این ، موضوعات مرتبط با ایمنی مربوط به فناوری های بدون سرنشین ارائه می شود و در کنفرانس U.T.SEC به شدت مورد بحث قرار می گیرد. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان
    • نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان
    • نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان
    • نمایشگاه ایمنی و امنیت محیط و ساختمان PERIMETER PROTECTION 2022 آلمان